Chorwacki Chill - Obóz letni w Chorwacji

Lokalizacja:Kraljevica , Chorwacja

Organizator:FunExplorer Dzieciom

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu

Dostępne terminy

10 dni

09.08.24 - 18.08.24

2 899 zł

Cena wyjazdu1x2 899 zł/os
Miejsce wyjazdu:
Gdańsk
1x0 zł/os
Łącznie
2 899 zł

Opis oferty

Autokar

10 - 19 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

pływanie

skitouring

Wiek
10 - 19lat
Opis
DESKI SUP SUP, czyli Stand-Up Paddling, to rodzaj sportu wodnego polegającego na wiosłowaniu w pozycji stojącej na desce. Pod okiem instruktorów nauczymy się wiosłować oraz zorganizujemy wyścigi na deskach. Wycieczka do Puli i Rovinj Odkryj magię historii i uroku nadmorskich miast podczas niezapomnianej wycieczki do Puli i Rovinj. W Puli zachwycisz się starożytnym amfiteatrem, jednym z najlepiej zachowanych na świecie, będącym świadkiem epoki rzymskiej. Przemierz starówkę, gdzie spotkasz zabytkowe bramy, forum i Świątynię Augusta. Następnie udaj się do urokliwego Rovinj, gdzie malownicze uliczki, kolorowe kamienice i zabytkowy kościół św. Eufemii tworzą niesamowity krajobraz. Przeżyj atmosferę portowego miasta, spacerując po brzegu Adriatyku. Pula i Rovinj to podróż w czasie, która zaoferuje uczestnikom kolonii niezapomniane doświadczenia historyczne i urok nadmorskiego życia. Całodniowy rejs statkiem po morzu Statek zabierze Cię w podróż przez kryształowo czyste wody, ukazując urokliwe zatoczki, skaliste formacje i urocze wyspy. Przeżyj emocje opływające wiatrem w locie i poczuj radość z odpoczynku w ustronnych zatokach. Baloniada Mokra zabawa, w której każdy może poczuć się jak dziecko. Gra terenowa Na podstawie otrzymanej mapy drużyna musi trafić na punkty kontrolne i potwierdzić swoją obecność na karcie startowej. Aby zostać sklasyfikowanym należy potwierdzić co najmniej jeden punkt na trasie i trafić na metę przed jej zamknięciem. Ale może dzięki doskonałemu zgraniu drużyny oraz umiejętnościom posługiwania się kompasem i mapą uda się zdobyć wszystkie punkty? Eko magnes Stworzycie niezwykłą pamiątkę z wyprawy – magnes na lodówkę Plażowanie oraz kąpiele w morzu Pod opieką ratownika wodnego. TURNIEJE SPORTOWE siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, kometka, zajęcia gimnastyczne na plaży. A TAKŻE - dyskoteka; - gry i zabawy integrujące; - zabawy obozowe: wieczór talentów, randka w ciemno itp.; - konkursy z nagrodami, upominkami i inne.
Plan wydarzenia
RAMOWY ROZKŁAD DNIA: 7:30-8:00 pobudka, poranna toaleta 8:00-8:30 śniadanie 8:30-9:00 sprzątanie w pokojach i przygotowanie do zajęć 9:00-13:00 zajęcia programowe 13:00-13:30 obiad 13:30-15:00 odpoczynek i czas wolny 15:00-19:00 zajęcia programowe 19:00-19:30 kolacja 19:30-21:30 zajęcia programowe 21:30-22:00 wieczorna toaleta 22:00 cisza nocna
Wyżywienie
Tak
Śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowany, kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji bez ograniczeń. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez orzechów
Bez ryb
Dieta Wegańska
Dieta Wegetariańska
Ubezpieczenie
Tak
NNW 10 000 zł

Lokalizacja

za granicą

morze

miasto

Nocleg

Kompleks Turystyczny Uvala Scott

KRALJEVICA - CHORWACJA, Pomorskie, Polska

Kompleks Turystyczny Uvala Scott ** dla młodzieży w wieku 10-19 lat Kompleks Wakacyjny usytuowany bardzo blisko plaży (ok. 50 m), w malowniczej zatoce Dubno. Kvarner jest regionem obejmującym jednocześnie wyspy, pas wybrzeża i góry. Klimat jest tu zróżnicowany, podobnie roślinność, architektura i kultura, dlatego też oferta turystyczna jest niezwykle różnorodna. Można zażywać tutaj kąpieli morskich, poznawać bogatą historię wysp, spacerować po malowniczych uliczkach miasteczek. Tradycja turystyczna w tym regionie liczy 160 lat.

Zobacz więcej
Dojazd
Zorganizowany

Atrakcje

Skutery wodne

W cenie

Proponujemy najlepszą wycieczkę szybkimi skuterami wodnymi wzdłuż wybrzeża pod okiem wykwalikowanych instruktorów. Uczestnicy będą posiadać kamizelki ratunkowe, przestrzegać ograniczeń prędkości i inne zasady bezpieczeństwa określonych lokalnymi przepisami.

Zobacz więcej

Deski SUP

W cenie

SUP, czyli Stand-Up Paddling, to rodzaj sportu wodnego polegającego na wiosłowaniu w pozycji stojącej na desce. Pod okiem instruktorów nauczymy się wiosłować oraz zorganizujemy wyścigi na deskach.

Zobacz więcej

Wycieczka do miejscowości Opatija

W cenie

Doświadcz uroku nadmorskiej elegancji podczas wycieczki do urokliwej miejscowości Opatija podczas naszej kolonii letniej w Chorwacji! Zanurz się w atmosferze secesyjnej architektury, spacerując po malowniczych promenadach Lungomare. Odkryj zabytkowe willi, w tym słynną Villę Angiolina, otoczoną pięknymi ogrodami. Rozkoszuj się relaksem w parkach, zanurzając się w zieleni Parku Angiolina. Opatija oferuje także kamieniste plaże i kąpieliska, zapewniając idealne miejsce na chwilę odpoczynku nad Adriatykiem.

Zobacz więcej

Zwiedzanie miejscowości Maribor

W cenie

Przygotuj się na fascynującą podróż do serca Słowenii podczas kolonii letniej, podczas której zwiedzisz malowniczą miejscowość Maribor! Ta urokliwa miejscowość wypełniona jest historycznymi zabytkami, kulturowymi skarbami i niezwykłym urokiem.

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Zniżka 50 zł dla rodzeństw, znajomych oraz osób uczestniczących już w naszych wyjazdach.

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie
  • Pełne wyżywienie
  • Autorski program

Cena nie zawiera

  • Kaucji zwrotnej – 20 Euro osoba (płatna na miejscu jako zabezpieczenie przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez uczestnika obozu młodzieżowego), 30 euro dodatkowe kieszonkowe
System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.