• Kolonie i obozy
  • Zimowy obóz jeździecki w Bogusławicach (obóz WPROWADZENIE DO SKOKÓW)

Zimowy obóz jeździecki w Bogusławicach (obóz WPROWADZENIE DO SKOKÓW)

Lokalizacja:Bogusławice 58, 97-320 Wolbórz, Łódzkie, Polska

Organizator:Green Way Camps

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu

Dostępne terminy

Łącznie

Opis oferty

Własny

7 - 17 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

jeździeckie

Wiek
7 - 17lat
Opis
Zimowy obóz jeździecki w Stadzie Ogierów, Bogusławice, to niesamowita przygoda wśród zimowej scenerii. Dla wszystkich poziomów zaawansowania - jazda, zajęcia teoretyczne i wieczorne ogniska. Pasja do koni połączona z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.
Plan wydarzenia
To intensywny program dla młodych adeptów jeździectwa. Grupy treningowe są dostosowane do stopnia zaawansowania uczestników. Wymagane są umiejętności samodzielnego siodłania, kiełznania konia oraz swobodne poruszanie się w trzech chodach. Zapraszamy uczestników w wieku od 8 do 18 lat. WPROWADZENIE DO SKOKÓW – doskonalenie: dosiadu, elementów ujeżdżenia, skoków przez przeszkody, praca nad równowagą i komunikacją z koniem.
Wyżywienie
Tak
Zapraszamy do naszej restauracji, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W trakcie turnusów, wyżywienie poranne i wieczorne jest serwowane w formie szwedzkiego stołu, a obiad składa się z dwóch dań z podwieczorkiem. Podczas posiłków oferujemy różnorodne, smaczne i zdrowe potrawy. Po uprzednim zgłoszeniu, możemy dostosować dietę do indywidualnych potrzeb uczestnika, włączając dietę wegetariańską i bezglutenową. Dbamy o to, aby każdy mógł cieszyć się pysznym jedzeniem podczas pobytu u nas.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez laktozy
Dieta Wegetariańska
Bez ryb
Ubezpieczenie
Tak
NNW

Lokalizacja

polska

las

wieś

Nocleg

Stado Ogierów w Bogusławicach

Bogusławice, 58, Wolbórz, 97-320, Łódzkie, Polska

Stado Ogierów w Bogusławicach to ośrodek województwie łódzkim, oferujący niezapomniane doświadczenia. Goście mają możliwość noclegu w zabytkowym XIX-wiecznym pałacu, otoczonym malowniczym Parkiem byłego majątku Biskupów Kujawskich. Kompleks wypoczynkowy oferuje przytulne pokoje hotelowe wyposażone w łazienki. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprzyja relaksowi i odpoczynkowi, a elegancki wystrój pałacu nadaje mu dostojności. To idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego pobytu, gdzie historia i piękno natury łączą się w harmonii.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Bogusławice 58, 97-320 Wolbórz

Atrakcje

Treningi jeździeckie - zaawansowane

W cenie

Zaawansowane treningi jeździeckie to głębsza eksploracja techniki jazdy, doskonalenie zaawansowanych umiejętności, trening konkretnych dyscyplin jeździeckich.

Zobacz więcej

Masaż koni

W cenie

skuteczna metoda łagodzenia napięć i stresu u naszych podopiecznych. To ważny element naszej pracy, mający na celu zapewnienie komfortu i zdrowia naszym koniom.

Zobacz więcej

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

W cenie

Podczas zimowego obozu nie może zabraknąć magicznych chwil przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Rozgrzewający ogień, śmiechy i pyszne przekąski tworzą atmosferę niezapomnianych wieczorów wśród śnieżnych krajobrazów.

Zobacz więcej

Gry i zabawy

W cenie

Dołącz do emocjonujących rozgrywek, rozwijaj umiejętności i współpracę. Zanurz się w świat różnorodnych gier, które zapewnią niezapomniane chwile i nowe przyjaźnie.

Zobacz więcej

Wieczory Pełne Zabawy

W cenie

Zapraszamy na niezapomniane wieczory pełne rozrywki! Nasza oferta obejmuje karaoke, kabaret show i disco dance. Śpiewaj, śmiej się i tańcz do świtu! Wieczorne gry to doskonały sposób na wspólną zabawę i integrację. Wszyscy biorą udział w emocjonujących podchodach, rozgrywkach w “100” oraz wielu innych, które dostarczą mnóstwo śmiechu i niezapomnianych wspomnień.

Zobacz więcej

Zajęcia Twórcze

W cenie

Czas na kreatywność! Zapomnij o rutynie i zanurz się w kreatywnym świecie rękodzieła i recyklingu. Twórz unikalne przedmioty z różnych materiałów, odkrywając swoją wyobraźnię i umiejętności manualne.

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Cena zawiera

  • pełną realizację programu łączącego wszystkie zajęcia tematyczne, zajęcia uzupełniające oraz gry i zabawy
  • sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programów
  • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowo-szkoleniowym w 2,3,4-osobowych pokojach z łazienkami,
  • pełne wyżywienie (cztery posiłki – śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, podwieczorek)
  • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów,
  • ubezpieczenie NNW .

Cena nie zawiera

  • Dojazd na miejsce wydarzenia
System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.