• Kariera

Poznajmy się bliżej

Kariera

Dołącz do nas! Mamy mały zgrany zespół, który buduje coś wielkiego. Łączymy kulturę start’upów oraz doświadczenie z korporacji. Mamy wizję naszych produktów i dużo wytrwałości, aby osiągnąć cel. Mamy szybki proces decyzyjny i lubimy testować nowe pomysły.

Przyłącz się do nas na dłużej i bądź częścią tego success story.

  • Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia
  • Premie za zaangażowanie, wyszukiwanie obszarów do poprawy i projektowanie rozwiązań
  • Umowę o pracę lub w ramach B2B
  • Możesz także stać się formalnie współwłaścicielem firmy!

Chcemy zrealizować Amerykańskie marzenie z garażu na Wall Street😊 Zostań częścią tej historii! A może to Ty przeniesiesz nas na jeszcze wyższy level?

Napisz jak możesz się z nami rozwijać: fajnyczas@fajnyczas.pl

Oferty pracy

UI/UX Designer/-KA

  • ADOBE XD
  • FIGMA
  • SKETCH
  • PHOTOSHOP

Poszukujemy UI/UX Designera, który wesprze nasz zespół w tworzeniu i rozwijaniu naszych autorskich aplikacji/portali. Praca w przyjaznej atmosferze oraz realny wpływ na ostateczny wygląd aplikacji. Doświadczenie min 2 lata (lub 5 zrealizowanych projektów).

Codzienne zadania:

  • Planowanie i realizacja makiet aplikacji
  • Projektowanie aplikacji webowych, mobilnych, landing page (w roli UX/UI designer)
  • Udział w badaniach jakościowych i ilościowych
  • Proponowanie zmian zgodnych z nowymi trendami, wyznaczanie trendów.
  • Udział w burzy mózgów, rozmowach na temat wdrażanych zmian
  • Współpraca z projektantami UX, grafikami, Product Owner’ami oraz innymi w celu ciągłej poprawy naszych procesów i produktów

PROGRAMISTA/-KA

  • ANGULARJS
  • JS
  • PHP 7
  • REACT
  • SYMFONY

Dołącz do nas, aby tworzyć nowe rozwiązania i rozwijać nasze portale. Będziesz pracować w 3 osobowym dziale IT (częściowo zdalnym), rozwijać się i mieć realny wpływ na tworzony produkt.

Umiejętności

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu z użyciem języka PHP 7 z OOP
  • Znajomość frameworka Symfony, AngularJS, JavaScript (mile widziana znajomość React)
  • Znajomość composer, git
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (najlepiej PgSQL)
  • HTML & CSS & (SASS mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i zaangażowanie

  • Rozwijanie istniejących portali
  • W zespole projektowym praca nad nowymi funkcjonalnościami
  • Szukanie i poprawianie błędów
  • Wsparcie techniczne zespołu pracującego na CMS
System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
2023 Mente S.A.