• Wycieczki szkolne
  • Wycieczka z dawką adrenaliny do Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Wycieczka z dawką adrenaliny do Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Lokalizacja:Krajno Zagórze (świętokrzyskie), Świętokrzyskie, Polska

Organizator:Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Opis oferty

Własny

5 - 20 lat

wspinaczka

ogólnorekreacyjny

wędrowne

przygodowe

Wiek
5 - 20lat
Dostępność
Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień
Opis
W samym sercu Gór Świętokrzyskich przeżyjcie niesamowitą podróż, po miniaturowym świecie, w największym Parku Miniatur w Polsce. 🤩 Zobaczycie najpiękniejsze budowle i miejsca na świecie. Poznacie ich historię i wiele ciekawostek na ich temat. 🏰 Poczujecie się jak olbrzymy i zrobicie sobie zdjęcia, którymi zadziwicie swoich znajomych. 📸 Po zwiedzaniu przeżyjesz niesamowitą przygodę w Kinie 6d. 8 filmów do wyboru to gwarancja super zabawy zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych. Odbędziesz tu baśniową wycieczkę po Wielkim Murze Chińskim, odkryjesz zabawkowy świat dziecka lub poczujesz na własnej skórze jak wygląda koszmar w klimacie horroru. Wybierz 2 z 8 dostępnych filmów i przenieś się do świata w którym rzeczywistość miesza się z fikcją sabat krajno park rozrywki i miniatur zdjęcia
Plan wydarzenia

1 dzień

1. Przyjazd i omówienie sposobu poruszania się po ośrodku 2. Zwiedzanie Alei Miniatur 3. Czas na pamiątkowe zdjęcia 4. 2 seanse w kinie 6D 5. Instruktaż na parku linowym 6. Przejście wybranymi trasami 7. Zakończenie i pożegnanie się z parkiem 🕰️Czas trwania pobytu w Sabat Krajno to ok. 3,5 godziny.
Wyżywienie
Nie
Ubezpieczenie
Nie

Lokalizacja

polska

góry

wieś

Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Krajno-Zagórze – wieś w Polsce położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim, w gminie Górno.

Atrakcje

Aleja Miniatur "Cudowny Świat"

W cenie

Aleja Miniatur w Parku Rozrywki i Miniatur SabatKrajno to fascynujące miejsce, gdzie można podziwiać ponad 60 miniaturowych replik najważniejszych zabytków architektury z całego świata w skali 1:25. Na trasie około 900 metrów zwiedzający zobaczą m.in. • Bramę Brandenburską, • Krzywą Wieżę w Pizie, • Wieżę Eiffla, Koloseum, • Piramidę Cheopsa • Wielki Mur Chiński. Każda z replik została wykonana z dużą precyzją, uwzględniając najdrobniejsze detale i materiały, co sprawia wrażenie, że faktycznie przenosimy się do odwiedzanych miejsc. Jest to doskonałe miejsce na wycieczkę, łączącą w sobie walory edukacyjne i rozrywkowe.

Zobacz więcej

Kino 6 d (2 seanse)

W cenie

Kino 6D to wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich, którzy chcą poczuć się jakby byli częścią filmu. 🎥 To nie tylko oglądanie filmu, ale także doświadczanie go z każdym zmysłem. Czeka na ciebie aż 8 filmów do wyboru. Wybierz się w pełną wrażeń podróż wodnym rollercoasterem, odkrywaj tajemnice opuszczonego parku rozrywki lub poznaj tajemnicę Wielkiego Muru. Na odważnych czekają horrory z zaskakującym zakończeniem.

Zobacz więcej

Park linowy

W cenie

Park linowy na balach z 6 różnorodnymi trasami do wyboru. Dla najmłodszych, już od 3 roku życia, przygotowano bezpieczną trasę dziecięcą. ?Na amatorów mocniejszych wrażeń czeka trasa średnia i trudna z 8 metrową ścianka wspinaczkową. Park znajduje się w otoczeniu Alei Miniatur, To jedyne miejsce w którym na 100 metrowej tyrolce przejedziesz nad wodospadem Niagara czy Krzywą Wieżą w Pizie.

Zobacz więcej

Wycieczki fakultatywne

Lekcja z wyznaczania kierunków świata

od 14 zł/ os.

Dodatek edukacyjny, który można połączyć z dowolną wycieczką w której jest zwiedzanie Alei Miniatur. Podczas 50 min. lekcji dzieci poznają sposoby na wyznaczanie kierunków świata. Stworzą własny kompas i formie gier i zabaw utrwalają nabytą wiedzę 🌍

Zobacz więcej

Cennik

Cena orientacyjna
od 44 zł
💰Cena skalkulowana na min 20 uczestników (dzieci). Dorośli płatni 48zł/os Przyjmujemy mniejsze grupy po indywidualnej wycenie. ➡️🦸‍♂️Przewodnik oprowadza grupy powyżej 30 osób. Przy mniejszej liczbie uczestników ta usługa jest dodatkowo płatna 60-100 zł ✳ 1 opiekun na 10 osób - wejście za 1 zł

Cena zawiera

  • Aleja Miniatur
  • 2 seanse w Kinie 6d
  • Przejście wybraną trasą na Parku Linowym

Cena nie zawiera

  • Transportu
  • Ubezpieczenia
  • Wyżywienia

Informacje dodatkowe

Do każdego pakietu istnieje możliwość wykupienia posiłków. Przykładowe zestawy: 🍽️ zupa - 10zł 🍽️ zupa + stripsy z kurczaka z frytkami + soczek - 25 zł 🍽️ zupa + panierowany filecik z kurczaka z frytkami + soczek - 31 zł 🍽️ zalewajka świętokrzyska + goły z gulaszem mięsnym + kompot - 34 zł 💰przy zakupie 15 posiłków - jeden zestaw obiadowy za 1zł 🕰️ Prosimy o przyjazd grupy 15 min. przed rezerwowana godziną. ⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę WIĘCEJ O ORGANIZATORZE (pod zdjęciem głównym)

Pliki do pobrania

Wyślij zapytanie

Termin*
Wybierz
Liczba osób*
Miejsce wyjazdu*
Phone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)).*

Klikając przycisk poniżej akceptujesz regulamin*

*pola obowiązkowe

Organizujesz wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Dołącz do FajnyCzas.pl!
Jesteś organizatorem kolonii, obozów, wycieczek szkolnych lub posiadasz obiekt, który przyjmuje grupy? Zarejestruj się już dziś.

Chcę dołączyć!

Oferta
Strefa organizatora
Fajnyczas.pl
Kontakt

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Social media
Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.