FIRST MINUTE- Moje Pierwsze Aktywne Wakacje 2024

Lokalizacja:Stręgielek, Warmińsko-mazurskie, Polska

Organizator:polarek.pl Arkadiusz Pol

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu

Dostępne terminy

7 dni

23.06.24 - 29.06.24

2 290 zł

Cena wyjazdu1x2 290 zł/os
Miejsce wyjazdu:
Warszawa
1x0 zł/os
Łącznie
2 290 zł

Opis oferty

Autokar

6 - 9 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

rowerowe

zeglarskie

Wiek
6 - 9lat
Opis
Moje Pierwsze Aktywne Wakacje to tygodniowy obóz dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z wakacyjnymi wyjazdami bez rodziców. Chcemy, aby dzieci czuły się podczas wyjazdu bezpiecznie i komfortowo, dlatego zawsze przypomnimy o umyciu zębów, pomożemy odnaleźć zgubioną skarpetkę oraz przeczytamy książkę przed snem.
Plan wydarzenia
Program Obozu: 1. Drużynowa grywalizacja o Grand Prix Klubu Polarek 2024. Uczestnicy podzieleni są na dwie drużyny, które wykonują różnego rodzaju zadania zręcznościowe, plastyczne, sportowe i intelektualne. Wszystkie zadania zorganizowane są w taki sposób, aby każdy uczestnik czuł się potrzebny i mógł wykazać swoimi zdolnościami i talentami. Grywalizacja toczy się przez cały czas trwania obozu a ogłoszenie wyników i dekoracja zawodników odbywa się ostatniego dnia wyjazdu podczas uroczystego zamknięcia obozu. 2. Podstawy żeglarstwa. Zajęcia na jachtach klasy Optimist, odbywają się na jeziorze Stręgiel. Uczestnicy uczą się podstawowych manewrów pod żaglami, takich jak: ostrzenie, odpadanie, zwrot przez sztag, zwrot przez rufę. 3. Klub Młodego Odkrywcy. Wspólnie odkrywamy tajemnice przyrody. Przeprowadzamy proste eksperymenty, budujemy wulkany, tworzymy ciekawe i niecodzienne konstrukcje. W ten sposób wspomagamy rozwój kreatywności i budujemy pewność siebie uczestników. 4. Mazurski MasterChef. Czy można stworzyć smaczny i zdrowy posiłek w warunkach polowych? Nasi uczestnicy każdego roku udowadniają, że jest to możliwe! 5. Zajęcia na torze rowerowym. Rowerowy tor przeszkód na terenie ośrodka. Doskonalimy umiejętność jazdy na rowerze, uczymy zmieniać przerzutki a wszystko to w formie zabawy. Uczestnicy zabierają własne rowery, zapewniamy transport. 6. Wycieczki rowerowe. Podczas wycieczek odkrywamy uroki mazurskich lasów, łąk i malowniczych wiosek. Odwiedzimy też bunkier - kwaterę Heinricha Himmlera w Pozezdrzu. Uczestnicy zabierają własne rowery, zapewniamy transport. 7. Zajęcia sportowe, plastyczne, integracyjne, terenowe. Podczas wyjazdu dużo się dzieje. Spędzamy czas na świeżym powietrzu grając w piłkę, kampę, strzelając z łuku czy tworząc dzieła sztuki na płótnie. Organizujemy także gry i zabawy terenowe odbywające się w pobliskim lesie oraz na terenie ośrodka. Chwile wytchnienia zapewnia nam kąpielisko i zabawy w wodzie, a także wyprawa rowerkami wodnymi wokół wyspy na jeziorze Stręgiel. 8. Wyprawa w Nieznane. Prawdziwa przygoda! Podczas obozu jeden nocleg spędzamy poza budynkiem hotelowym. Pakujemy śpiwory i ruszamy w nieznane. Wieczorem zasiadamy przy ognisku, śpiewamy szanty i snujemy morskie opowieści. Podczas tej wyprawy śpimy w namiotach (jeden nocleg).
Wyżywienie
Tak
Trzy posiłki dziennie, podwieczorek

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez orzechów
Bez ryb
Dieta Wegańska
Dieta Wegetariańska
Ubezpieczenie
Tak
NNW 10 000 zł

Lokalizacja

polska

jeziora

las

Nocleg

Międzyszkolny Ośrodek Sportowo - Szkoleniowy Omega w Stręgielku

Stręgielek, Pozezdrze, 11-610, Warmińsko-mazurskie, Polska

Ośrodek przeznaczony dla dzieci i młodzieży położony z dala od wielkomiejskiego zgiełku pomiędzy Giżyckiem a Węgorzewem. Na terenie Ośrodka znajdują się domki i budynek hotelowy. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4, 6 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Miejsce dla osób szukających spokoju i rekreacji, jednocześnie lubiących aktywny wypoczynek nad wodą.

Zobacz więcej
Dojazd
Zorganizowany

Cennik

Promocja first minute! Przy rezerwacji miejsca i wpłacie zaliczki do 29.02.2024 cena obozu to 2290 zł, po 29.02 cena obozu to 2390 zł.

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie,
  • wyżywienie,
  • transport,
  • transport rowerów,
  • ubezpieczenie NNW,
  • opiekę kadry wychowawczej i medycznej (pielęgniarka),
  • realizację programu,
  • składki na TFG

Informacje dodatkowe

"⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"

Organizujesz wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Dołącz do FajnyCzas.pl!
Jesteś organizatorem kolonii, obozów, wycieczek szkolnych lub posiadasz obiekt, który przyjmuje grupy? Zarejestruj się już dziś.

Chcę dołączyć!

Oferta
Strefa organizatora
Fajnyczas.pl
Kontakt

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Social media
Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.