• Kolonie i obozy
 • Last minute 300 zł taniej! Zakręcone kolonie - Władysławowo

Last minute 300 zł taniej! Zakręcone kolonie - Władysławowo

LokalizacjaWładysławowo, Pomorskie, Polska

OrganizatorStowarzyszenie EKSPEDYCJA

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

Łącznie

Opis oferty

Własny

Pociąg

6 - 18 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

Wędrowne

Przygodowe

Ogólnorekreacyjny

Pływanie

Wiek
6 - 18lat
Opis
Zapraszamy na zakręcone kolonie z nami! 🙃 Nasz obóz odbędzie się w niezwykłym miejscu! 🌊 Władysławowo to miasto położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką, u nasady Półwyspu Helskiego, nad szeroką i piaszczystą plażą, w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. 🎯 Na uczestników czekają tutaj zajęcia sportowe (gry, turnieje), zabawy rekreacyjne, wycieczki do zoo, aquaparku, konkursy, quizy, zajęcia plastyczne i oczywiście plażowanie i kąpiele w morzu! Ale to nie wszystko...! ✅ Przygotowaliśmy masę niezapomnianych atrakcji, dlatego nie może Cię zabraknąć!
Plan wydarzenia
W programie: 📌 Władysławowo – port rybacki, Cetniewo – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców i miejsc licznych zawodów sportowych oraz „Aleja Gwiazd Sportu”, Pomnik Korona Himalajów, Słowiański Lunapark ⚓ Rejs statkiem 🌴 Park linowy 🏙️ Wycieczka Gdyni 🏃‍♀️ Park trampolin w Gdyni ⚓️Łódź podwodna - Sokół 💦 Hel (zwiedzanie, park rzeźby kaszubskiej, plażowanie, cypel helski, fokarium*) 🏃‍♀️ Rozewie – klif ⇒ latarnia morska 🦊 Jastrzębia góra – „lisi jar” 🏖️ Plażowanie oraz kąpiele na plaży strzeżonej 🎵 Dyskoteki i karaoke dla chętnych 🎙️ Konkurs piosenki dla chętnych 📄 Kalambury 💛 Konkurs budowli piaskowych ⚽ Mecze piłki nożnej, ręcznej, koszykówki, siatkówki na „orliku” 🏸 Turniej badmintona – dla chętnch 🎨 Zajęcia plastyczne – dla chętnych 🏹 Strzelanie z wiatrówki – turniej strzelecki 💌 Gry i zabawy 🏓 Tenis stołowy 🌻 Konkurs czystości
Wyżywienie
Tak
3 posiłki + podwieczorek

Dostępne diety:

Dieta wegetariańska
Dieta wegańska
Bez ryb
Bez orzechów
Bez laktozy
Bez kurzych jaj
Ubezpieczenie
Tak

Lokalizacja

polska

Jeziora

Morze

Wieś

Miasto

Nocleg

Willa JOANNA

Floriana Ceynowy 22, Władysławowo, 84-120 , Pomorskie, Polska

Ośrodek położony we Władysławowie u nasady Półwyspu Helskiego, niespełna 800m od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie: pokoje są 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka, TV/SAT i sprzęt plażowy. Na terenie ośrodka do naszej dyspozycji pozostaje: 🎱 stół do gry w bilard 🏓 stół do tenisa stołowego 💪 siłownia 🟩 boiska sportowe 🟨 sala konferencyjna (filmowa) 🎡 plac zabaw 🔥 miejsce na grilla W odległości 500 metrów od obiektu jest ogólnodostępne boisko sportowe, orlik oraz plac zabaw.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny lub Zorganizowany

Atrakcje

Jastrzębia Góra - Lisi jar

W cenie

Stanowi część Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jest to wąwóz, który ciągnie się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, osiągając głębokość nawet 50 metrów. Zbocza wąwozu porastają ponad stuletnie buki, tworząc mikroklimat okolicy. Niegdyś wąwóz ten miał ok. 10 km długości, jednak niszczycielskie działanie morza sprawiło, że dziś ma tylko350m długości.

Zobacz więcej

Park linowy nad morzem

W cenie

Przemierzysz niezapomnianą trasę z użyciem siły swoich mięśni!

Zobacz więcej

Latarnia Morska 🌊

W cenie

Wejdziemy na samą górę aby zobaczyć piękna panoramę Bałtyku i miasta!

Zobacz więcej

Zumba

W cenie

Zajęcia taneczne dla chętnych. Prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę.

Zobacz więcej

Park Trampolin

W cenie

JumpCity Gdynia

Zobacz więcej

ORP Sokół

W cenie

Zwiedzanie okrętu podwodnego Marynarki Wojennej typu Kobben. Zwodowany w 1966r. Wycofany ze służby w 2001r.

Zobacz więcej

Rozwiń

Wycieczki fakultatywne

Aqua Park Reda

od 120 zł/ os.

Unikatowy wodny park rozrywki z rekinami! 🦈 W krainie wodnych przygód każdy znajdzie atrakcje idealną dla siebie. Pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. • AquaSpinner – czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa! • Shark Slide – z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. • River Expedition – wodna ścieżka o długości 315 metrów, czyli wodna wyprawa obfitująca w przygody. • Family Slide – Szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia • Water Slides – Rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny. • Wave Pool – Wzburzona woda z falami na 1,5 metra. • Volcano – Niezwykłe jacuzzi dla 24 osób, tryskające wodą w kolorze lawy.

Zobacz więcej

ASG – AIR SOFT GUN

od 35 zł/ os.

Sport dla prawdziwych twardzieli, symulacja pola walki z użyciem replik broni palnej i wojskowego wyposażenia. Każdy z Was poczuje się jak prawdziwy żołnierz. Nauczycie się posługiwania repliką broni, poruszania się z nią oraz postaw strzeleckich. *W przypadku posiadania własnego sprzętu ASG, prosimy o zabranie go ze sobą. 🙂 1 wyjście 40 zł, 2 wyjścia 60 zł

Zobacz więcej

Sowiński Lunapark

od 15 zł/ os.

Kolejka górska „Tajfun” , gokarty, quady, młyńskie koło, liczne karuzele oraz moc innych atrakcji zapewni nam niezapomnianą, wakacyjną dawkę wrażeń!

Zobacz więcej

Fokarium

od 8 zł/ os.

Poznajcie foki z Helu. 🦭🦭🦭 Stado rezydentalne, które możecie zobaczyć w fokarium aktualnie liczy 5 fok, w tym 2 samce i 3 samice. *płatne wg cennika ok. 8-10 zł

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

*Podana cena jest zgodna z ofertą Organizatora. Portal Fajny Czas nie pobiera od klienta żadnych dodatkowych opłat i prowizji za rezerwację miejsca.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie
 • wyżywienie
 • transport
 • realizację programu
 • transfer bagaży z dworca PKP do ośrodka i z ośrodka na dworzec PKP
 • opiekę pielęgniarki
 • opiekę ratownika wodnego
 • opiekę profesjonalnej wykwalifikowanej kadry
 • opiekę trenera i instruktora podczas zajęć sportowych
 • ubezpieczenie
 • wyposażenie plastyczne i papiernicze
 • sprzęt sportowy, gry i zabawki
 • apteczka i leki wg. potrzeb – za specjalne leki przepisane przez lekarza płaci rodzic/opiekun dziecka.

Cena nie zawiera

 • transportu spoza Krakowa

Informacje dodatkowe

⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę WIĘCEJ O ORGANIZATORZE (pod zdjęciem głównym)

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.