• Wycieczki szkolne
  • Wielewskie Wzgórze – Domki na Kaszubach - oferta dla Organizatorów

Wielewskie Wzgórze – Domki na Kaszubach - oferta dla Organizatorów

Lokalizacja:Wiele (pomorskie), Pomorskie, Polska

Organizator:Wielewskie Wzgórze – Domki letniskowe na kaszubach

Opis oferty

2-dniowa

Własny

6 - 15 lat

Wyżywienie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

wędrowne

siatkarstwo

tenisowe

Wiek
6 - 15lat
Dostępność
cały rok
Opis
🌲Nasz ośrodek jest położony na malowniczych Kaszubach, otaczają nas lasy, łąki, jeziora oraz odgrodzone dla koni pastwiska. 🐴 Oferujemy 54 miejsc noclegowych w kompleksie 6 domków. Na terenie ośrodka do dyspozycji gości miejsca i atrakcje do wspólnych zabaw m.in: 🏓ping pong 🏐boisko do siatkówki 🔥sala kominkowa 🎡plac zabaw Czasem potrzebujemy zmienić otoczenie, aby odpocząć i naładować baterie 🔋 Warto wtedy wybrać miejsce gdzie spędzimy czas tak jak lubimy! Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka!
Plan wydarzenia

1 dzień

Według programu Organizatora
Wyżywienie
Tak
Śniadania i obiadokolacje *możliwość dokupienia zestawu do grillowania na wieczór w sali kominkowej (kiełbaska, pieczywo, sos, herbata, naczynia)
Ubezpieczenie
Nie

Lokalizacja

polska

jeziora

las

wieś

Nocleg

Nocleg w domkach

Chełmicka 8, Wiele, 83-441, Pomorskie, Polska

Ilość miejsc noclegowych ● domki letniskowe: 8 domków x 6 miejsc ● domki całoroczne: 3 domki x ..... miejsc

Zobacz więcej
Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Wiele – wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim, w gminie Karsin, na południowym krańcu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Wielewskim.

Atrakcje

Domki letniskowe we Wielu

W cenie

Dysponujemy trzema domkami o wysokim standardzie 1 km od brzegu jeziora. Idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych i wycieczek rowerowych. Domki parterowe posiadają aneks kuchenny połączony z salonikiem, w której znajduje się rozkładana sofa, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka oraz antresola , na której są dwa miejsca do spania. Ilość miejsc noclegowych w jednym domku : ????????????????

Zobacz więcej

Domki całoroczne we Wielu

W cenie

Dysponujemy sześcioma domkami całorocznymi 8-osobowymi . Na parterze znajduje się pokój dzienny łączony z jadalnią oraz łazienka. Schody prowadzą na piętro gdzie znajdują się dwie sypialnie z balkonem, zza okien rozpościera się widok na Jezioro Wielewskie i okoliczne tereny. Każde z pomieszczeń jest w pełni wyposażone.

Zobacz więcej

Jezioro Wielewskie i Jezioro Wdzydze

W cenie

Wybierz się na spacer po naszej pięknej okolicy! Jezioro Wdzydze zwane jest Morzem Kaszubskim ze względu na swój kształt i rozmiary, jest unikatem na Niżu Polskim. Będąc u nas, z pewnością warto odwiedzić to miejsce 💗 Na kąpielisku przy Jeziorze Wielewskim funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego, w tym akcesoriów dla dzieci. Atrakcja jest dostępna we własnym zakresie, wg cennika obiektu. To świetne miejsce do aktywnego spędzania czasu 🛶

Zobacz więcej

Wycieczki fakultatywne

Muzeum Hymnu Narodowego

od 3 zł/ os.

W naszej okolicy znajduje się słynne muzeum na Kaszubach! 🏛️ Będomin to dawny nieduży szlachecki majątek, w którym przyszedł na świat i spędził najmłodsze lata Józef Wybicki, twórca hymnu narodowego. Atrakcja jest dostępna we własnym zakresie, wg cennika obiektu.

Zobacz więcej

Skansen w Szymbarku

od 25 zł/ os.

Szymbark to wieś zlokalizowana w woj. pomorskim na terenie Kaszub, znajduje się w jednym z najładniejszych turystycznych miejsc w Szwajcarii Kaszubskiej. W tym wyjątkowym miejscu, możemy poznać historię, język i kulturę tego regionu. Poza ciekawymi i ważnymi informacjami o Kaszubach ich tradycji i zwyczajach będziemy mogli zobaczyć między innymi dom stojący na głowie! Zdarzyło się Wam już stać na suficie? Krótki pobyt w domu do góry nogami powoduje zaburzenie zmysłu równowagi, z trudnością stawia się kolejne kroki. Polecamy tego doświadczyć :)! Atrakcja jest dostępna we własnym zakresie, wg cennika obiektu.

Zobacz więcej

Grillowanie w sali kominkowej

od 25 zł/ os.

Do dyspozycji gości mamy salę kominkową , gdzie można upiec kiełbaski, wspólnie pośpiewać oraz rozegrać turniej piłkarzyków. ⚽ W zestawie oferujemy kiełbaskę, pieczywo, sos, herbatę, naczynia.

Zobacz więcej

Cennik

Cena orientacyjna
od 100 zł
Cena skalkulowana na grupę minimum 50 osób Przyjmujemy mniejsze grupy, po indywidualnej wycenie.

Cena zawiera

  • 1 nocleg
  • Wyżywienie
  • Atrakcje ośrodka

Cena nie zawiera

  • Dojazdu do ośrodka
  • Ubezpieczenia
  • Dodatkowych atrakcji

Wyślij zapytanie

Termin*
Wybierz
Liczba osób*
Miejsce wyjazdu*
Phone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)).*

Klikając przycisk poniżej akceptujesz regulamin*

*pola obowiązkowe

Organizujesz wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Dołącz do FajnyCzas.pl!
Jesteś organizatorem kolonii, obozów, wycieczek szkolnych lub posiadasz obiekt, który przyjmuje grupy? Zarejestruj się już dziś.

Chcę dołączyć!

Oferta
Strefa organizatora
Fajnyczas.pl
Kontakt

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Social media
Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.