Kolonia dla dzieci w wieku 7-11 lat w Hotelu*** - Dobczyce 🌞

location icon

Dobczyce , Małopolskie, Polska

Cena

2 000zł

Dojazd

Własny

Dojazd

Zorganizowany, Autokar

Wiek

7 - 11 lat

Wyżywienie

Tak

607-9... pokaż numer

Opis

muzyczne

malowanie

ogolnorekreacyjny

taniec

Zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów dobrej zabawy! 🤸 Nasza kolonia to świetny pomysł dla dzieci, które jadą na swoją pierwszą kolonie lub rozłąka na tydzień jest wystarczająca. Jeśli Wasza pociecha potrafi sama: ubrać się, wykąpać się, samodzielnie jeść – ogólnie jest na tyle samodzielne lub przy może małej pomocy wychowawcy poradzi sobie to na tej kolonii z pewnością się odnajdzie! 😁😁 ➡️Gwarantujemy że z nami nie ma nudy! Drodzy rodzice ten turnus to nauka samodzielności dla dzieciaków pod okiem wspaniałej kadry wychowawczej! Dzieci podzielone będą na małe 8-12 osobowe grupy, a kadra to osoby, które uwielbiają pracować właśnie z młodszymi dziećmi – przez co mają ogrom zapału chęci i nawet cierpliwości. 🥰😄 W trakcie kolonii zwiedzimy zamek i zapory w Dobczycach, odwiedzimy ZOO, wpadniemy na warsztaty garncarskie oraz warsztaty z robienia CZEKOLADY! 😍 Ale to nie wszystko, przed nami, olimpiada sportowa, zajęcia plastyczne, ogrom zabawy z animatorami i wiele wiele innych...! Czekamy na Ciebie! Pakuj się! 🧳🥰😄
Wiek
7 - 11 lat

Lokalizacja

polska

gory

jeziora

miasto

Nocleg

Hotel Dobczyce

Jałowcowa, 30, Dobczyce, 32-410, Małopolskie, Polska

Hotel Dobczyce*** to obiekt usytuowany niespełna 20 km na południe od granic Krakowa. Ze względu na swoje urokliwe położenie na Górze Jałowcowej z panoramicznym widokiem na Zalew Dobczycki oraz rozległy teren o powierzchni ponad 6,5 ha – jest doskonałym miejscem na naszą kolonię! Zakwaterowanie odbędzie się w pokojach 3 i 5 osobowych, w każdym pokoju jest łazienka z prysznicem lub wanną, toaletą, umywalką. Na terenie ośrodka do naszej dyspozycji pozostaje: 💦 basen ⚽ boisko do piłki nożnej 🟢 duża przestrzeń do zajęć 🟨 3 świetlice 🎡 plac zabaw

Zobacz więcej
Dojazd
Własny lub Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
Dobczyce – miasto w województwie małopolskim, w powiecie myślenickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Dobczyce, położone w dolinie rzeki Raby, między Pogórzem Wiśnickim a Pogórzem Wielickim. 🚌 Wyjazd odbędzie się o godz. 9:00 z Rzeszowa - dokładnie miejsce wskażemy bliżej terminu wyjazdu.

Atrakcje

Warsztaty z robienia czekolady

W cenie

Krakowska Manufaktura Czekolady zorganizuje dla nas warsztaty, podczas których Państwa dzieci poczują się bohaterami czekoladowego widowiska. Każdy uczestnik dostanie strój chocolatier’a i specjalne składniki. 🧑‍🍳 To wyjątkowe miejsce w samym sercu Krakowa, łączące w sobie najlepsze tradycje czekoladowe z całej Galicji. Od niezapomnianego smaku lwowskich pralinek wytwarzanych wyłącznie ręcznie według starych receptur, do legendarnej krakowskiej czekolady. Każdy wyrób Krakowskiej Manufaktury Czekolady to nie tylko historia Galicji ale i poznanie tradycyjnych smaków najlepszych czekolad. 😍

Zobacz więcej

Wizyta w Krakowskim ZOO 🐅

W cenie

Będąc w okolicy Krakowa nie sposób nie odwiedzić jednego z najpiękniejszych w Polsce ogrodów zoologicznych. Jak wiadomo dzieciaki uwielbiają zwierzęta, dlatego też z radością wybierzemy się pokazać te egzotyczne i chronione. 🐘🐅🦁 Zoo w Krakowie jest średniej wielkości ogrodem zoologicznym. Obecnie eksponuje ponad 1400 sztuk zwierząt, przedstawicieli około 270 gatunków. Liczną grupę stanowią zwierzęta ginące i zagrożone wyginięciem (ponad 100 gatunków). Są to między innymi: żyrafa Rothschilda 🦒, koń Przewalskiego 🐎, hipopotam karłowaty 🦛, panda mała 🐨, pantera śnieżna, tygrys amurski 🐅, wilk grzywiasty, antylopa addaks, szympans 🙈, lemury wari i katta, słoń indyjski 🐘, kondor wielki, pingwin Humboldta 🐧.

Zobacz więcej

Zabawy z Animatorami

W cenie

Wspaniały blok zabaw z animatorami na wielu stanowiskach, będzie to: 🎉 Tworzenie baniek, 🎉 Zamykanie w wielkiej bańce mydlanej, 🎉Tatuaże brokatowe, 🎉 Robienie bransoletek, naszyjników, koralików, 🎉 Zabawy z chustą animacyjną, 🎉 Wizyta Spongeboba!

Zobacz więcej

Zwiedzanie Zamku i Skansenu w Dobczycach + Warsztaty Garncarskie

W cenie

Będąc w Dobczycach nie sposób nie odwiedzić przepięknie odrestaurowanego Zamku w Dobczycach, który mieści się nad Jeziorem Dobczyckim. Powstało ono w wyniku postawienia zapory na rzece Raba. U stóp Zamku, mieści się skansen a z jego wieży jest przepiękny widok na Dobczyce i Jezioro Dobczyckie- jedno z najczystszych jezior w Małopolsce. Tam też będziemy mieli warsztaty garncarskie pod okiem instruktorów, a po Zamku oprowadzą nas Przewodnicy. Kto wie może spotkamy ducha Dobka... 👻

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Cena zawiera

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • realizację programu
  • przejazd do i ew. z powrotem (jeśli rodzice/inni opiekunowie nie przyjadą na piknik)
  • opieka kadry wychowawczej
  • opieka ratownika WOPR i medycznego
  • ubezpieczenie

Cena nie zawiera

  • wydatków własnych dzieci

Plan wydarzenia

W programie: ☀️ Dzień Kolonisty: Wyjazd z Rzeszowa, zakwaterowania, zajęcia integracyjne. 🎲 Dzień gier i zabaw: Olimpiada Sportów Dziwnych, Zajęcia z Animatorem, Gry offline - czyli planszówki, terenówki itd. 🚶‍♂️Dzień Podróżnika: Zwiedzanie Zapory, skansenu i zamku, Warsztaty garncarskie, Zabawy na basenie, Mamy Talenty. 🐲 Dzień Krakowski: Całodzienna wycieczka do Krakowa - w planie odwiedziny w ZOO oraz Wiosek Świata, Wieczorny gry integracyjne i relaksacyjne. 🎨Dzień Sztuki: Warsztaty Teatralne, Warsztaty Plastyczne, Warsztaty Taneczne. 🤸‍♀️ Dzień zabaw i frajdy: Warsztaty z robienia Czekolady, 50tka (gra terenowa), Zabawy na basenie, Teatrzyk od Kadry dla dzieci, Przygotowania do Finału. 🙃Dzień Zakręcony: Pakowanie, Wielki Finał czyli Piknik rodzinny z podsumowaniem turnusu!

Wyżywienie

Tak

🍽️śniadanie, obiad, kolacja Śniadania oraz kolacje serwowane w formie bufetu. Obiady serwowane do stolików w restauracji hotelowej. Dodatkowo w restauracji można zakupić lody, napoje i inne przekąski.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez orzechów
Bez ryb
Dieta Wegańska
Dieta Wegetariańska

Ubezpieczenie

w cenie wyjazdu

Wszyscy uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem NNW oraz wykupione będzie ubezpieczenie OC dla kadry wypoczynku.

Dodatkowe informacje

Na kolonii docelowo będzie 50 uczestników. Na dzień 07.04 zostało nam 20 wolnych miejsc :) Zapraszamy do kontaktu 😊 ⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę WIĘCEJ O ORGANIZATORZE (pod zdjęciem głównym)

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu

Dostępne terminy

7 dni

09.07.23 - 15.07.23

2 000 zł

Cena wyjazdu1x2 000 zł/os
Miejsce wyjazdu
1x0 zł/os
Łącznie
2 000 zł
Logo