Wycieczki Szkolne

(549)
FILTRY

(0)

Warsztaty Edukacyjne - Skąd się bierze olej
Wycieczka szkolna
1-dniowa
Sapy 57 99-434 Domaniewice, Polska
od
40
Wycieczka szkoleniowa dla klas mundurowych
Wycieczka szkolna
3-dniowa
Góry Gorzkowskie, Polska
od
690
Aktywny dzień w Śmiechominku!
Wycieczka szkolna
1-dniowa
Secyminek 3, Polska
od
80
Historyczny Rzym- Włochy
Wycieczka szkolna
6-dniowa
Rzym, Włochy
od
2 690
 Aktywne zajęcia z żołnierzami - oferta dla szkół
Wycieczka szkolna
1-dniowa
Jura Krakowsko-Częstochowska, Polska
od
159

Zanim się odbędą, budzą wiele emocji, rozpalają wyobraźnię. Gdy się odbywają i trwają, emocje sięgają zenitu. Gdy się kończą, a były w sposób przemyślany i interesujący zorganizowane, w pamięci oprócz wspomnień o przygodach, zostają też wspomnienia informacje o ciekawych miejscach, niezwykłych historiach. Wycieczki klasowe niezależnie od tego czy odbywają w niedalekie miejsca, najbliższe okolice, czy też na drugi koniec Polski mają w sobie tę magię, że zapadają w serce i w duszę. 

Wycieczki szkolne - dlaczego warto? 

Rodzajów wycieczek jest całe mnóstwo - są wycieczki przyrodnicze, historyczne, sportowe, muzyczne. Są wycieczki do miejsc znanych i mało znanych. Są wycieczki do miejsc, o których nikt by nie pomyślał, że warto się udać. Są historie, które warto usłyszeć. Każda taka wyprawa oznacza lekcję historii, geografii, biologii w jednym i poza murami szkolnymi, wspólną zabawę, naukę pracy w grupie i naukę samodzielności, zacieśnianie więzi, odkrywanie i doświadczanie. Każda z nich sprawia, że w dzieciach budzi się ciekawość świata i chęć do kontaktu z naturą. Każda wycieczka wymusza, w pozytywnym sensie, ruch młodych ludzi, aktywność fizyczną. Dzięki wyprawom klasowym uczniowie przekonują się, że wirtualny świat to nie wszystko, że realny świat ma im coś także do zaoferowania. Gdzie warto się udać w ramach szkolnej wycieczki i zielonej szkoły, by spędzić FAJNY CZAS? 

Oferty wycieczek szkolnych

W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji - są i wycieczki krótkie, jednodniowe i dłuższe, trwające powyżej 5 dni. Są wycieczki krajowe, są i zagraniczne. Są w góry i nad morze. Są wycieczki do dużych miast i są w dzikie ostępy przyrody. Są komputerowe i są sportowe. Są wycieczki dla najmłodszych i wycieczki szkolne dla licealistów. Nic tylko wyszukać (szybka i prosta wyszukiwarka ułatwi znalezienie odpowiedniej wycieczki dla Twojej klasy), wybrać, spakować plecaki i wyruszyć w drogę. 

 

Zapraszamy do spędzenia FAJNEGO CZASU na wycieczkach - są różnorodne, ciekawe, mają interesujące scenariusze.  

Organizujesz wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Dołącz do FajnyCzas.pl!
Jesteś organizatorem kolonii, obozów, wycieczek szkolnych lub posiadasz obiekt, który przyjmuje grupy? Zarejestruj się już dziś.

Chcę dołączyć!

Oferta
Strefa organizatora
Fajnyczas.pl
Kontakt

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Social media
Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.