Ferie w Siodle - Profil Średniozaawansowany

LokalizacjaPcim, Małopolskie, Polska

OrganizatorStadnina Koni Rancho Pcim

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

Łącznie

Opis oferty

Własny

10 - 19 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

Wiek
10 - 19lat
Opis
Serdecznie zapraszamy na zimowe zgrupowania wszystkich miłośników jazdy konnej 🐎 Stawiamy na bezpieczeństwo, świetną atmosferę oraz podnoszenie umiejętności jeździeckich. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! 🤩 Nasze obozy są podzielone na profile zaawansowania, dzięki temu Wasze pociechy w pełni korzystają ze wszystkich zajęć i udoskonalają zdobyte umiejętności. Oferujemy szereg zajęć tematycznych oraz zajęć dodatkowych! 🐴 Wychodzimy z założenia, że każda praktyka musi być poparta podstawami teoretycznymi, dlatego uczestnicy codziennie będą mieć zorganizowane wykłady o tematyce hippicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera na zgrupowaniu była domowa i przyjazna. Nie akceptujemy zachowań agresywnych i wulgarnych. Staramy się wpoić młodemu pokoleniu szacunek do ludzi i zwierząt. 💞
Plan wydarzenia
𝙕𝙖𝙟ę𝙘𝙞𝙖 𝙩𝙚𝙢𝙖𝙩𝙮𝙘𝙯𝙣𝙚: 🐎 nauka lonżowania 🐎 nauka pielęgnacji koni 🐎 zapoznanie się z rzędem końskim 🐎 podstawy weterynarii 🐎 dyżury w stajni 🐎 opieka nad końmi 🐎 wykłady o tematyce hippicznej 🐎 spotkania przygotowujące do odznak jeździeckich 𝗣𝗿𝘇𝘆𝗸ł𝗮𝗱𝗼𝘄𝗲 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝘆 𝗿𝗼𝘇𝗴𝗿𝘆𝘄𝗮𝗻𝗲 𝗽𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝘇𝗴𝗿𝘂𝗽𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮: ❓ Quiz hippiczny 🐎 Zawody w formie PONY GAMES 🐴 Konkurs Hobby Horse 🏓 Turniej tenisa stołowego 🎮 Rozgrywki w piłkarzyki 🌟 "Mam Talent" lub Pokaz Mody 🛏️ Konkurs plastyczny na najczystszy pokój 𝗗𝗼𝗱𝗮𝘁𝗸𝗼𝘄𝗲 𝘇𝗮𝗷ę𝗰𝗶𝗮: 🎉 Chrzciny i pasowanie na jeźdźca 🔥 Ognisko z pieczeniem kiełbasek 🎤 Karaoke lub dyskoteka 🎯 Gry i zabawy integracyjne 🎬 Oglądanie filmów o tematyce jeździeckiej Wszystkie wyżej wymienione konkursy, zajęcia tematyczne i zajęcia dodatkowe będą się odbywać w zależności od wolnego czasu i aktywności uczestników zgrupowania. W terminie 21.01- 27.01.2024 ferie mają województwa dużo od nas oddalone. W związku z tym mamy mniejsze obłożenie i możemy zaoferować Państwu więcej godzin jazdy konnej.
Wyżywienie
Tak
🍽️Oferujemy domową kuchnię i 4 posiłki dziennie do syta: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Po wcześniejszych uzgodnieniach z właścicielami istnieje możliwość przygotowania kuchni dostosowanej do specjalnej diety.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez ryb
Dieta Wegetariańska
Bez orzechów
Ubezpieczenie
Tak

Lokalizacja

polska

wieś

jeziora

Nocleg

Hotel Rancho Pcim

Pcim 336, Małopolskie, Polska

Jest to nowoczesny budynek o wysokim standardzie. ⛰️Atutami obiektu ponadto są: położenie 650 m.n.p.m. w terenie górzystym, piękne widoki na Tatry, świeże powietrze, pobliski las z licznymi szlakami turystycznymi. Idealne miejsce na obcowanie z przyrodą i zwierzętami- z dala od zgiełku miasta i spraw codziennych. 🛏️ Uczestnicy są kwaterowani w pokojach z osobami z tego samego profilu i w podobnym wieku, w pokojach 2,3,4- osobowych z łazienkami. 😊Do dyspozycji uczestników także: szatnia, sala wykładowa, świetlica z TV, trawiaste boisko do gier zespołowych, dostęp do Internetu (Wi-Fi), stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, sklepik z napojami i słodyczami. ➡️Ośrodek jest ogrodzony i zamykany na noc.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
📌 32-432 Pcim 336 Pcim – wieś w Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie myślenickim, w gminie Pcim. Siedziba gminy Pcim.

Atrakcje

Nauka jazdy konnej - profil średniozaawansowany

W cenie

Doskonalenie dosiadu i użycia pomocy w trzech chodach. Praca na drążkach. Możliwe są w ramach jazdy wyjazdy w teren lub jazda na oklep (dla chętnych). Wymagane są umiejętności samodzielnego czyszczenia, siodłania, kiełznania konia i galopowania. Jazda na różnych koniach, zarówno na kucach jak i na dużych koniach. Jazda w grupie do 5os. Możliwość zdania odznaki Jeżdżę Konno. Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci przystąpienia do egzaminu na odznakę PZJ, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Codziennie 1h jazdy konnej na hali i dodatkowo jazdy rekreacyjne (teren lub ujeżdżalnia)- szczegóły w tabeli poniżej.

Zobacz więcej

Zajęcia w stajni

W cenie

Nauczymy Was pracy w stajni i pracy z końmi. W trakcie zajęć: • nauka lonżowania • nauka pielęgnacji koni • dyżury w stajni • opieka nad końmi

Zobacz więcej

Zajęcia teoretyczne o tematyce konnej

W cenie

Wychodzimy z założenia, że każda praktyka musi być poparta podstawami teoretycznymi. W trakcie zajęć • zapoznanie się z rzędem końskim • podstawy weterynarii • wykłady o tematyce hippicznej • spotkania przygotowujące do odznak jeździeckich

Zobacz więcej

Ognisko

W cenie

Po intensywnym dniu wieczór spędzimy przy ognisku z gitarą i pieczeniem kiełbasek!

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

🎖️ Egzaminy na odznakę są dodatkowe płatne: Brązowa i Srebrna - 300zł Jeżdżę Konno - 150zł

Cena zawiera

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • realizację programu
  • opiekę kadry
  • ubezpieczenie

Cena nie zawiera

  • dojazdu

Informacje dodatkowe

🦸‍♀️Dzieci znajdują się pod całodobową opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry wychowawczej. Na terenie stajni i podczas jazd o bezpieczeństwo dbają pomocni instruktorzy. Nad wszystkim czuwa kierownik zgrupowania. 🐴Konie - w ciągu całego roku nasze konie przebywają na pastwiskach lub padokach, co gwarantuje im dobrą formę psychiczną i fizyczną. Mieszkają w stajniach o standardzie unijnym. Nie są narowiste i nie posiadają żadnych nałogów, a co najważniejsze mają bardzo dobry charakter. Dzięki odpowiedniemu szkoleniu są bezpiecznymi partnerami w obejściu i pod siodłem. Posiadamy konie rekreacyjne oraz sportowe, startujące w zawodach skokowych ➡️Uczestników zgrupowania przyjmujemy w niedziele od godziny 15.00 do 18.00 (pierwszym posiłkiem będzie kolacja, po niej oprowadzenie uczestników po stadninie, spotkanie organizacyjne i zajęcia integracyjne). Wszystkie zgrupowania kończą się w soboty, ostatnim posiłkiem będzie śniadanie w godzinach 8.00- 9.00. Prosimy o wyjazd do godziny 11.00 📷Podczas zgrupowań będzie przyjeżdżał fotografka na sesję zdjęciową. Fotorelacja treningu- 150 zł, sesja z koniem w ręku- 150 zł. W obu przypadkach fotograf udostępnia wszystkie wykonane zdjęcia. Zdjęcia będą bardzo dobrej jakości i udostępniane elektronicznie. Wpłaty i zapisy na sesję już na miejscu.

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.