Obóz Survivalowy -Zwierzyń - Kameralna Grupa 10 osób!

LokalizacjaZwierzyń 25, Podkarpackie, Polska

OrganizatorBieszCZADOWO

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

8 dni

21.07.24 - 28.07.24

2 100 zł

8 dni

04.08.24 - 11.08.24

2 100 zł

Łącznie

Opis oferty

Własny

8 - 16 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

harcerskie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

wędrowne

paintball

survival

Wiek
8 - 16lat
Opis
Survival: to po prostu nauka, sposób przetrwania w Dzikiej Przyrodzie. Współcześnie, gdy większość z nas wychowuje się z daleka od lasów, przyrody wypad pod namiot staje się niezapomnianą przygodą. Musimy wiedzieć, że obcowanie z naturą daje dużo możliwości na wyciszenie się a przede wszystkim na poznanie samego siebie i swoich słabości. Ponadto pozwala docenić wartość podstawowych rzeczy, które wydają się nam tak zwyczajne, jak woda i ogień, a także uczy szacunku dla przyrody. Kolonie ta jest doskonałym elementem edukacji młodych ludzi, która otwiera świat poza ekrany telefonów i wskazuje na rzeczywisty świat, który nas otacza. Zapraszamy! Obóz zgłoszony do Kuratorium Oświaty !!!
Plan wydarzenia
CZEKAJĄ NA WAS: ● Wycieczka autokarowa w góry na Połoniny do Bieszczadzkiego Parku Narodowego, ● Wycieczka autokarowa nad Solinę, by zobaczyć największą zaporę wodną w Polsce, ● Wycieczki piesze na okoliczne góry, na punkty widokowe, by móc nacieszyć oko przyrodą, ● Gry i zabawy integracyjne: Szkolenie Bieszczadzkiego Zakapiora – zdobywanie umiejętności w rzucaniu siekierami, podkowami i gumiakiem, strzelanie z łuku, biegi i slalomy w workach, przeciąganie liny i wbijanie gwoździ, ● Biegi na orientację – poszukiwanie skarbów, ● Zajęcia z instruktorem survivalu – budowanie szałasu w lesie, rozpalanie ognia krzesiwem, ● Spływ pontonami po rzece San, ● Rozgrywki Paint Ball, ● Off road – jazda samochodem terenowym po Bieszczadzkich bezdrożach, ● A wieczorami: ognisko i zabawy w podchody. W CENIE TAKŻE ZAJĘCIA PREMIUM: ● Jazda konna – nauka od podstaw i doskonalenie posiadanych umiejętności.
Wyżywienie
Tak
3 posiłki dziennie, na wyjazdy całodniowe suchy prowiant zamiast obiadu, zabezpieczamy wodę podczas całego pobytu dla wszystkich uczestników. Diety specjalistyczne w cenie.

Dostępne diety:

Dieta Wegetariańska
Dieta Wegańska
Bez ryb
Bez orzechów
Ubezpieczenie
Tak
NNW

Lokalizacja

polska

góry

las

wieś

jeziora

Nocleg

Agroturystyka ,,Pegaz'' - Domek

Zwierzyń , Podkarpackie, Polska

Agroturystyka Pegaz mieści się w malowniczej miejscowości Zwierzyń ok. 8 km od Zalewu Solińskiego i ok. 2 km od Zapory Myczkowieckiej. Nocleg w pokojach 3,5-osobowych. Na terenie plac do jazdy konnej o wymiarach 24 m x 42 m, na którym odbywają się: treningi ujeżdżeniowe oraz skokowe (przeszkody parkourowe), zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych oraz oprowadzanie dla dzieci.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Zwierzyń 25

Atrakcje

Rejs jachtem po jeziorze Solińskim,

W cenie

Dzieci w ramach zajęć związanych z poznawaniem regionu zwiedzają największa zaporę w Polsce.

Zobacz więcej

Wycieczka do mini zoo w Myczkowcach.

W cenie

Dzieci w ramach zajęć związanych z poznawaniem regionu odwiedzają mini zoo w Myczkowcach.

Zobacz więcej

Cennik

2100zł

Cena zawiera

  • Noclegi w ośrodku w pokojach 3,5 osobowych
  • Wyżywienie
  • Ubezpieczenie
  • Diety specjalistyczne
  • Kadra: kierownik i opiekunowie będący instruktorami podczas zajęć, przewodnik górski na wycieczkę w Wysokie Bieszczady.
  • Instruktorzy i ratownicy podczas zajęć programowych
  • Realizację programu: wstępy do zwiedzanych obiektów, Transport autokarem lub busem na wycieczki i zajęcia z instruktorami.
  • Zajęcia tematyczne, gry i zabawy oraz nagrody i pamiątki dla wszystkich uczestników

Informacje dodatkowe

Niezbędnik obozowicza: czapka z daszkiem, krem z filtrem, środek zapobiegający ugryzieniom przez komary, buty trekingowe (bądź inne w góry i na piesze wycieczki), kalosze (mogą się przydać w lesie), strój kąpielowy, klapki na basen płaszcz przeciwdeszczowy, latarka bądź czołówka rzeczy osobiste – kosmetyki, ręczniki itp. w razie chłodnych dni długie spodnie , bluzy, SZEROKI UŚMIECH NA CO DZIEŃ

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.