• Blog
  • Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna - Malownicze Roztocze

Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna - Malownicze Roztocze

CTW Alicja Czarna x FajnyCzas.pl
2024-01-04
Zapraszamy do Centrum Turystyki Wiejskiej ALICJA, idealnego miejsca na wypoczynek dla grup zorganizowanych, turystów indywidualnych oraz grup szkolnych, sportowych czy tanecznych! Oferujemy spokojne otoczenie wśród lasów, z dala od zgiełku miasta, zapewniając doskonałe warunki na relaks.

Jako doświadczeni organizatorzy imprez okolicznościowych, gwarantujemy profesjonalną obsługę i niezapomniane przeżycia. U nas nawiążecie bliski kontakt z przyrodą, odetchniecie i nabierzecie pozytywnej energii, którą dostarcza otaczające nas środowisko naturalne.

📍 Roztocze

Roztocze, malowniczy region w Polsce, to kraina pełna uroku, bogactwa przyrody i fascynującej historii. Położone w południowo-wschodniej części kraju, Roztocze stanowi obszar górski o wyjątkowej różnorodności krajobrazu. Zachwycające lasy, malownicze wzgórza, rzeki i liczne zabytki tworzą niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Region Roztocza jest także ośrodkiem unikalnej flory i fauny. Parki narodowe, takie jak Roztoczański Park Narodowy, chronią nie tylko przyrodę, ale także liczne gatunki roślin i zwierząt. Roztocze to raj dla miłośników aktywnego wypoczynku – liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe i spływy kajakowe pozwalają odkrywać uroki tego obszaru.

O ośrodku

Oferujemy kompleksowe usługi, w tym organizację konferencji, eventów oraz spotkań firmowych. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, sale konferencyjne i bankietowe, miejsce na grill oraz ognisko. Proponujemy również spływy kajakowe, wieczorki taneczne i organizację wycieczek po Roztoczu i okolicy. 

Nieustannie rozbudowujemy naszą bazę noclegową, poszerzamy ofertę dla grup piłkarskich, zapewniając bliskość pełnowymiarowego boiska ze sztuczną murawą. Dla grup tanecznych mamy salę z parkietem, a salki szkoleniowe są wyposażone w rzutniki, flipcharty oraz tablice do prezentacji!


 Centrum Turystyki Wiejskiej ALICJA oferuje 60 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych, wyposażonych w prywatne łazienki, suszarki do włosów, zestawy do parzenia kawy i herbaty, bezpłatny Internet, kosmetyki hotelowe, ręczniki, TV Sat oraz duży, bezpłatny parking (również dla autokarów, samochodów ciężarowych).


Kontakt

Więcej informacji o ośrodku oraz formularz kontaktu znajdziesz ➡️TUTAJ

Organizujesz wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Dołącz do FajnyCzas.pl!
Jesteś organizatorem kolonii, obozów, wycieczek szkolnych lub posiadasz obiekt, który przyjmuje grupy? Zarejestruj się już dziś.

Chcę dołączyć!

Oferta
Strefa organizatora
Fajnyczas.pl
Kontakt

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Social media
Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.