• Blog
  • Odkryj Urok Ośrodka Cztery Pory Roku: Wypoczynek w Górskiej Krainie Kościelisko

Odkryj Urok Ośrodka Cztery Pory Roku: Wypoczynek w Górskiej Krainie Kościelisko

Willa Cztery Pory Roku x FajnyCzas.pl
2024-02-20
Willa Cztery Pory Roku, położona przy ulicy Królewskiej 41 w Kościelisku, stanowi oazę spokoju w sercu górskiego krajobrazu. Z widokiem na całe Tatry Zachodnie i położona na szlaku turystycznym z Doliny Kościeliskiej na Gubałówkę, ośrodek oferuje nie tylko malownicze widoki, ale także bogatą infrastrukturę wypoczynkową.

Komfortowe Noclegi i Udogodnienia

Z 33 pokojami standardu hotelowego, Willa Cztery Pory Roku może zaoferować 114 miejsc noclegowych. W każdym pokoju znajdują się udogodnienia, takie jak TV, lodówka, czajnik oraz suszarka do włosów. Dodatkowo, dla wygody gości, udostępniony jest parking dla autokaru.

Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji na terenie ośrodka, w tym z sali kominkowej, gdzie dostępne są stoły bilardowe, ping-pong oraz piłkarzyki. Istnieje także możliwość zorganizowania seansów filmowych lub wieczorów karaoke, co sprawia, że pobyt staje się jeszcze bardziej niezapomniany. Ponadto, ośrodek dysponuje regionalną wiatą grillową, doskonałą na wspólne spotkania przy grillu lub ognisku.

Atrakcje i Możliwości Dodatkowe

Ośrodek oferuje szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych. Możliwość zorganizowania prelekcji multimedialnej o górach z pracownikiem Tatrzańskiego Parku Narodowego, wieczoru zbójnickiego z zabawą z góralem, chrztu na górala czy też wycieczki z przewodnikiem tatrzańskim to tylko niektóre z propozycji. Dodatkowo, dla chętnych dostępne są dyskoteki oraz całodniowy wyjazd na Termy Chochołowskie.

Atrakcje w Okolicy

Kościelisko i okolice to prawdziwy raj dla miłośników przyrody i historii. Dolina Chochołowska, Jaskinia Raptawicka, termy Chochołowskie czy skansen w Chochołowie to tylko niektóre z miejsc wartych zwiedzenia. Dla aktywnych dostępne są liczne szlaki piesze, wyciągi narciarskie oraz koleje linowe na Gubałówkę.  Istnieje również możliwość organizacji wycieczek pieszych, zwiedzania lokalnych atrakcji oraz korzystania z bogatej oferty rekreacyjnej regionu.

💚Kościelisko i jego okolice oferują atrakcje dla każdego, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Ośrodek Cztery Pory Roku to doskonałe miejsce dla grup, które pragną spędzić aktywny i pełen atrakcji czas w górach.

 


Kontakt

Więcej informacji o ośrodku oraz formularz kontaktu znajdziesz ➡️TUTAJ

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.