• Blog
  • Ośrodek Wypoczynkowy "ZYNGRA": Doskonałe Miejsce na Wypoczynek i Organizację Wyjazdów

Ośrodek Wypoczynkowy "ZYNGRA": Doskonałe Miejsce na Wypoczynek i Organizację Wyjazdów

Ośrodek Wypoczynkowy ZYNGRA x FajnyCzas.pl
2024-02-16
Ośrodek Wypoczynkowy "ZYNGRA", położony w urokliwej Majerczykówce, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską, to nie tylko idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, ale także doskonała baza do organizacji wyjazdów, kolonii zimowisk i wycieczek szkolnych.

Komfortowe Noclegi i Doskonałe Udogodnienia

Zapraszamy do skorzystania z 54 miejsc noclegowych, dostępnych w różnorodnych pokojach, z prywatnymi łazienkami i telewizorami. Ośrodek "ZYNGRA" oferuje bogate wyposażenie oraz przyjazną atmosferę, co sprawia, że każdy gość czuje się tutaj jak w domu.

Podczas pobytu w Ośrodku "ZYNGRA" możesz korzystać z licznych udogodnień, takich jak pyszne domowe posiłki w restauracji, sala rekreacyjna z różnorodnymi atrakcjami dla całej rodziny oraz sala konferencyjna idealna na spotkania biznesowe czy integracyjne.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, proponujemy dostęp do boisk do siatkówki i piłki nożnej, dwóch miejsc zabaw dla dzieci oraz strefy ogniskowej nad malowniczym potokiem górskim.

 


Organizacja Wyjazdów, Kolonii, Zimowisk i Wycieczek

Ośrodek "ZYNGRA" to także doskonałe miejsce do organizacji wyjazdów grupowych, w tym kolonii i zimowisk dla dzieci i młodzieży. Jego lokalizacja w sercu Tatr oraz bogata oferta atrakcji gwarantują niezapomniane przeżycia i bezpieczny wypoczynek dla uczestników.
Oferujemy również możliwość zorganizowania wycieczek szkolnych, spotkań integracyjnych lub firmowych, korzystając z sali konferencyjnej oraz licznych atrakcji w okolicy.

 

Atrakcje w Okolicy

Oprócz atrakcji oferowanych bezpośrednio w Ośrodku "ZYNGRA", zachęcamy do zwiedzania okolicy, która obfituje w atrakcje dla miłośników górskich aktywności oraz relaksu w otoczeniu przyrody.

Warto odwiedzić Kompleks Narciarski Murzasichle oraz Stację Narciarską Hajduk, oddalone o około 1 km. Tam czekają na Ciebie wyciągi orczykowe, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska oraz urokliwe karczmy.

W odległości 5 km znajduje się kompleks narciarski Małe Ciche, z czteroosobową kolejka krzesełkową oraz orczykami, a także trasami naśnieżanymi i oświetlonymi.

Dla miłośników relaksu polecamy baseny geotermalne w Terma Bukovina, Terma Szaflary oraz Gorący Potok, które znajdują się w odległości 11 km od Ośrodka "ZYNGRA".

💛 Ośrodek Wypoczynkowy "ZYNGRA" to nie tylko miejsce na nocleg, to prawdziwa baza do odkrywania uroku górskiej przyrody, aktywnego spędzania czasu oraz organizacji wyjazdów grupowych, kolonii i zimowisk. Serdecznie zapraszamy do Majerczykówki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek czy preferencje. 


Kontakt

Więcej informacji o ośrodku oraz formularz kontaktu znajdziesz ➡️TUTAJ

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.