• Blog
  • Ośrodek Wypoczynkowy Sudety: Raj w Górach Karkonoszy

Ośrodek Wypoczynkowy Sudety: Raj w Górach Karkonoszy

Ośrodek Sudety x FajnyCzas.pl
2024-02-19
W sercu malowniczej Szklarskiej Poręby znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Sudety, ukryty na wzgórzu, otoczony przepięknymi widokami Pasma Karkonoszy. To miejsce, gdzie natura i spokój łączą się w harmonii, tworząc doskonałe warunki do relaksu i aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Lokalizacja i Walory Turystyczne

Ośrodek Sudety zlokalizowany jest niemal w samym centrum miasta, a jednocześnie w zacisznym zakątku, gdzie nie dociera zgiełk wielkiego miasta. Dzięki sąsiedztwu malowniczych szlaków Karkonoskiego Parku Narodowego, goście mogą cieszyć się długimi, pieszymi wędrówkami, odkrywając uroki okolicznej przyrody. Duży teren wokół obiektu sprawia, że miejsce to staje się magiczne o każdej porze roku.

Komfortowe Warunki Noclegowe i Rozrywka

Ośrodek oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2-osobowych, a także rodzinnych apartamentach dla 3-4 osób. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, WI-FI, a niektóre posiadają balkony z widokiem na przepiękną panoramę Karkonoszy. Ponadto, Ośrodek Sudety dysponuje bogatym zapleczem rekreacyjnym, w tym sauną fińską, siłownią, salą gier, salą zabaw dla dzieci, a także boiskami do siatkówki i koszykówki.

Zróżnicowana Oferta Organizacyjna

Ośrodek Sudety to doskonałe miejsce zarówno na pobyty indywidualne, jak i grupowe. Zapewnia także idealne warunki do organizacji szkoleń, konferencji oraz kolonii, ferii czy zimowisk. Dla miłośników aktywnego wypoczynku, Ośrodek Sudety organizuje również obozy sportowe, dostosowane do różnych grup wiekowych i zainteresowań.

Wyjątkowa Obsługa i Udogodnienia

Na terenie ośrodka znajduje się przestronna sala restauracyjna, gdzie serwowane są pyszne posiłki w formie bufetu, a także indywidualne menu dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowo, dla komfortu gości, Ośrodek Sudety oferuje bezpłatny, monitorowany parking oraz możliwość organizacji bankietów, grilli, ognisk oraz imprez okolicznościowych z muzyką na żywo lub DJ'em.

🌄Ośrodek Wypoczynkowy Sudety to nie tylko miejsce na nocleg, ale przede wszystkim oaza spokoju, komfortu i doskonałej zabawy w sercu urokliwych Karkonoszy.


Kontakt

Więcej informacji o ośrodku oraz formularz kontaktu znajdziesz ➡️TUTAJ

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.