• Blog
  • Wycieczki dla przedszkolaków - Stajnia Wilga

Wycieczki dla przedszkolaków - Stajnia Wilga

Roksana Kowalska
2024-02-09
W poszukiwaniu ciekawych miejsc na wycieczki dla przedszkolaków, nauczyciele często szukają atrakcyjnych ofert. Dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie wycieczek w Stajni Wilga, znajdującej się w Cyganówce.

Naszym celem jest ułatwienie nauczycielom i rodzicom organizację fascynujących i pouczających wycieczek dla przedszkolaków. Tym razem przygotowaliśmy oferty jednodniowych wycieczek dla przedszkolaków w Stajnia Wiliga

Dzień Indianina

📍 Cyganówka, Mazowieckie

➡️ Świetna zabawa, bardzo różnorodne zajęcia, dopasowane do potrzeb najmłodszych. Dzieci podzielone są według grup w przedszkolu. Przyjmujemy różne grupy – od małych przedszkoli po duże placówki (ok 150 dzieci).

Cena orientacyjna: od 85 zł

Konie 

📍 Cyganówka, Mazowieckie

➡️ Na początku pokazujemy stajnię i jej mieszkańców: od najmniejszych kucyków, poprzez małe konie po duże, gorącokrwiste i potężne konie pociągowe.  Poznajemy ich zwyczaje i zachowanie. Dzieci dowiedzą się jak konie mieszkają, co jedzą, jak śpią i jak się komunikują. Opowiemy jaka jest różnica między kucykiem a źrebakiem. Na ujeżdżalni dzieci pobiegają jak konie przez przeszkody, będą się ścigać w workach, sprawdzą swoje siły w przeciąganiu liny i będą rzucać podkową. Do tego pogalopują z konikami hobby horse. 
Cena orientacyjna: od 85 zł

Piraci

📍 Cyganówka, Mazowieckie

➡️ Zobaczymy, kto może zostać Piratem i wyruszyć po skarb! Zaczynamy od morskich tatuaży i budowy papierowych okrętów. W małych basenikach wyławiamy wędkami zwierzęta morskie a później organizujemy połów pereł. Najmłodsi ścigają się plastikowymi stateczkami. 

Cena orientacyjna: od 85 zł

Wielkanoc

📍 Cyganówka, Mazowieckie

➡️ Wędrując po łące i lesie śladami świątecznego zająca, rozwiązujemy zagadki o Wielkanocnych tradycjach.  Po wycieczce spotykamy się w ośrodku, gdzie wspólnie porozmawiamy o świątecznych potrawach. Dzieci dostają babeczkę, którą polukrują i ozdobią posypkami. Swoje udekorowane babeczki zjedzą przy gorącej herbacie. Później wykonujemy ozdoby wielkanocne, które dzieci zabiorą ze sobą.

Cena orientacyjna: od 85 zł

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.