• Blog
  • Zagroda Kuwasy: Zaproszenie do Niesamowitej Przygody w Sercu Natury

Zagroda Kuwasy: Zaproszenie do Niesamowitej Przygody w Sercu Natury

Zagroda Kuwasy x FajnyCzas.pl
2024-02-27
Serdecznie witamy wszystkich młodych poszukiwaczy przygód oraz pasjonatów natury w niepowtarzalnym świecie Zagrody Kuwasy! Nasz ośrodek, usytuowany na obrzeżach Biebrzańskiego Parku Narodowego, stanowi doskonałe miejsce dla kameralnych zimowisk, fascynujących wycieczek oraz inspirujących zielonych szkół dla dzieci. Zachęcamy także do spędzenia niezapomnianych wczasów podczas obozów, gdzie wspólnie tworzymy wyjątkowe chwile pełne przygód i wspólnych doświadczeń.

Wyjątkowa Lokalizacja:

Bezpośrednie sąsiedztwo Biebrzańskiego Parku Narodowego gwarantuje kontakt z dziką florą i fauną, tworząc niepowtarzalne doświadczenie z naturą.

Komfortowe Warunki Noclegowe:

Na przestrzeni 9 hektarów własnego, bezpiecznego terenu zielonego, oferujemy 60 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami. Dodatkowo, posiadamy dwie sale do zajęć i ćwiczeń oraz placyk zabaw dla dzieci, który zapewnia dodatkową przestrzeń dla Waszych aktywności.

Bliski Kontakt z Zwierzętami:

Na terenie Zagrody Kuwasy spotkacie także zwierzęta - konie, kozy, koty, które dodadzą uroku Waszemu pobytowi. To nie tylko nocleg, to autentyczne zanurzenie się w naturze i życiu wiejskim.

Edukacja, Przyroda i Zabawa:

Połączcie naukę, przyrodę i dobrą zabawę, korzystając z gotowych programów tematycznych dotyczących przyrody oraz warsztatów prowadzonych przez doświadczonych przyrodników.

Przyjazne Otoczenie:
Spływna rzeka Jegrznia, jeziora Dreństwo i Rajgrodzkie to wymarzone miejsca do kąpieli i relaksu, a także świetna okazja do obcowania z przyrodą.

Biebrzański Park Narodowy:

Bezpośrednie sąsiedztwo z parkiem narodowym gwarantuje dostęp do unikalnej przestrzeni, gdzie licencjonowani przewodnicy są gotowi poprowadzić Was przez tajniki dzikiej przyrody.

💚Zaplanujcie swoją przygodę z nami, gdzie nauka, przyroda i dobra zabawa łączą się w niezapomniany sposób! Czekamy na Wasze wyjątkowe doświadczenia w Zagrodzie Kuwasy.


Kontakt

Więcej informacji o ośrodku oraz formularz kontaktu znajdziesz ➡️TUTAJ
 

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.