• Blog
  • Zimowisko Sarajewo-Bośnia - Gdzie na Ferie 2024

Zimowisko Sarajewo-Bośnia - Gdzie na Ferie 2024

Fundacja Przywołaj Uśmiech x FajnyCzas.pl
2024-01-04
Gdy zima nadchodzi, a nasze dzieci marzą o śnieżnych przygodach, poszukiwania idealnego zimowiska stają się priorytetem. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć miejsce, które nie tylko dostarczy niezapomnianych chwil, ale także rozbudzi wyobraźnię Twojego malucha, Zimowisko Sarajewo-Bośnia 2024 będzie odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Magiczna Lokalizacja - Baśniowy Świat Zimy

Sarajewo-Bośnia, otulone górami Dinar i Alpy Dynarskie, jawi się jako baśniowa kraina gotowa do odkrycia zarówno przez najmłodszych, jak i tych starszych dzieci. 

Plan Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na niezapomniane Zimowisko w malowniczym Sarajewie!  Dla uczestników przygotowaliśmy intensywne szkolenie narciarskie na różnych poziomach zaawansowania, wspaniałe gry, animacje i fascynujące wycieczki po urokliwym Sarajewie oraz Budapeszcie z profesjonalnym przewodnikiem.

Wspólne Przygody na Stoku

Rozpocznijmy dzień od pasjonującego szkolenia narciarskiego dla dzieci i młodzieży, dostosowanego do różnych poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest nowicjuszem, średniozaawansowanym narciarzem czy doświadczonym zjazdowcem, nasi instruktorzy z pasją i doświadczeniem zapewnią rozwijanie umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Radość i Zabawa

Po intensywnym treningu czas na chwilę luzu! Gry, zabawy, animacje – wszystko to czeka na naszych małych uczestników. Dzieci będą miały okazję nie tylko doskonalić swoje umiejętności narciarskie, ale także integrować się z rówieśnikami, tworząc niezapomniane więzi.

Odkrywanie Piękna Sarajewa i Budapesztu

Nie zapominamy o chwilach spokoju i fascynacji. Organizujemy wycieczki po urokliwym Sarajewie i malowniczym Budapeszcie, gdzie nasz przewodnik opowie fascynujące historie związane z tymi magicznymi miejscami.

Bezpieczeństwo i Komfort

Zależy nam na spokoju rodziców, dlatego zapewnimy kompleksową opiekę pedagogiczną oraz ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników. Nasze zimowisko to nie tylko czas aktywności, ale również spokoju i bezpieczeństwa.

Praktyczne Informacje

✅️ Zakwaterowanie w Hotelu **** w Sarajewie
✅️ Wyżywienie (HB + lunchbox na czas pobytu na stoku)
✅️ Karnet na stok narciarski na cały czas trwania pobytu
(Góra Olimpijska Jahorina około 15 km tras zjazdowych)

Dodatkowe Udogodnienia

Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego, nie martw się! Oferujemy możliwość wypożyczenia pełnego zestawu (narty, buty, kask, kijki) za dodatkową opłatą 150 zł, aby każde dziecko mogło cieszyć się pełną gamą zimowych doznań.

Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)

1. Czy moje dziecko musi już umieć jeździć na nartach?

Nie, nasze zimowisko jest dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, więc zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni narciarze są mile widziani.

2. Jakie są opcje zakwaterowania?

Zakwaterowanie w Hotelu **** w Sarajewie.

3. Jakie są zabezpieczenia podczas szkolenia narciarskiego?

Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie i stosują najnowsze standardy bezpieczeństwa. Dodatkowo, każde dziecko jest objęte ubezpieczeniem NNW.

4. Czy można zabrać własny sprzęt narciarski?

Tak, oczywiście! Jeśli Twoje dziecko ma swój sprzęt, zachęcamy do zabrania go ze sobą.

Zarezerwuj termin jeszcze dziś!

Dostępne terminy 9 dni 10.02.24 - 18.02.24 2 950 zł
 

Organizujesz wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Dołącz do FajnyCzas.pl!
Jesteś organizatorem kolonii, obozów, wycieczek szkolnych lub posiadasz obiekt, który przyjmuje grupy? Zarejestruj się już dziś.

Chcę dołączyć!

Oferta
Strefa organizatora
Fajnyczas.pl
Kontakt

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Social media
Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.