Scena Jest Nasza! - Wilimy k. Olsztyna

Lokalizacja:Wilimy, Warmińsko-mazurskie, Polska

Organizator:Dziecięce Biuro Podróży

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu

Dostępne terminy

7 dni

23.06.24 - 29.06.24

1 853 zł

Cena wyjazdu1x1 853 zł/os
Łącznie
1 853 zł

Opis oferty

Własny

6 - 12 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

malowanie

teatralne

szycie

Wiek
6 - 12lat
Opis
Zapraszamy Was do wakacyjnej strefy stworzonej specjalnie dla dziewczyn, które interesują się tańcem i teatrem. Będzie to czas, który spędzisz w gronie koleżanek, rozwijając swoje zdolności aktorskie i kreatywność. Czekają na Ciebie różnego rodzaju zajęcia związane z teatrem i sceną, nauka tańca i choreografii, sztuka wyrażania emocji. Przy okazji odpoczniesz, nabierzesz pewności siebie, rozwiniesz swoje pasje oraz nawiążesz nowe, trwałe przyjaźnie. Oczywiście nie zabraknie kąpieli w jeziorze, plażowania oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu ! To będzie niezapomniany czas w gronie koleżanek ! Obudź w sobie twórczego ducha!
Plan wydarzenia
*TYLKO TANIEC! – WYJĄTKOWE WARSZTATY TANECZNE – POZNAJ RÓŻNE STYLE, SPRAWDŹ SIĘ W KAŻDYM Z NICH – MUSICAL Z KAPELUSZAMI, TANIEC Z PARASOLAMI, ENERGETYCZNY HIP HOP I LATINO! 💃🎩🌂🕺 *MAGIC LOOK – SZYKUJEMY KOSTIUMY NA SCENĘ – BARWNE, SAMODZIELNIE MALOWANE KOSZULKI DLA CAŁEGO ZESPOŁU TANECZNEGO 🎨👕 *HOP NA DESKI – AKTORSKIE WYZWANIA NIE DO POKONANIA – NAZWIJ, UŁÓŻ, POWIEDZ, POKAŻ, ZGADNIJ, SŁUCHAJ, PATRZ! 🎭🤹‍♀️ *MOJA PRIMABALERINA – DZIEŁO SZTUKI W 3D – WYKONAMY JE SAME. 🩰✨ *METALICZNY BLASK, CEKINOWY BŁYSK! – WYKONAMY LETNIE ZŁOTO-SREBRNE TATUAŻE I BŁYSZCZĄCE MAKIJAŻE – JESTEŚMY GOTOWE NA WAKACJE! ✨💄 *AFERA FRYZJERA! – SZALONE FRYZURY Z UŻYCIEM KLIPSÓW I INNYCH KOLOROWYCH OZDÓB DO WŁOSÓW – ZROBIMY JE SAME NA FRYZJERSKIM KURSIE! 💇‍♀️🎨 *MIM CHALLENGE I…NIE POWIEMY NIC WIĘCEJ… 🤫 *TIUL RZĄDZI! – ZAPROJEKTUJEMY NIEBANALNE I NIEPOWTARZALNE OPASKI NA GŁOWĘ. 👑🎀 *EMOCJE SĄ WAŻNE – WYRAŹ JE W TAŃCU I NA PAPIERZE – WARSZTATY ARTYSTYCZNEGO WYRAŻANIA EMOCJI. 🎭🖌️ *PIANKO PIANKO PIANKOLINA – PRZYGOTUJEMY NIEPOWTARZALNE RAMKI DO ZDJĘĆ Z PIANKOLINOWYMI DEKORACJAMI. WYJĄTKOWE OZDOBY NA WAKACYJNE WSPOMNIENIA. 📸🎉 *WARTO MIEĆ PLECY:) – DZIŚ TYLKO FAJNE WIADOMOŚCI WYLĄDUJĄ NA NASZYCH…PLECACH, BO DOBRE EMOCJE BUDUJĄ DZIEŃ! 💪😊 *3…2…1…FOTO! – PLENEROWA SESJA ZDJĘCIOWA – PRZYRODA JEST PIĘKNA! 📸🌳 *TRZYMAJ FORMĘ – OCZYWIŚCIE NA SPORTOWO. PORANNY JOGGING, A MOŻE WIECZORNE ROZCIĄGANIE? 🏃‍♀️🧘‍♀️ *WYZWANIE – NOCOWANIE! DZIEWCZYNY NIE BOJĄ SIĘ NICZEGO – BIERZEMY KARIMATĘ I ŚPIWÓR I NOCUJEMY W NAMIOTACH! (PRZY ODPOWIEDNIEJ POGODZIE) 🌌⛺ *DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ – OPALANKO, PLAŻOWANKO – ŁAPIEMY SŁOŃCE I …FALE! 🏖️🌞 *KOLACJA PLENEROWA I OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK 🍽️🔥 *DYSKOTEKI I IMPREZY TEMATYCZNE Z NASZYMI ANIMATORAMI – TUTAJ ZAWSZE DUUUŻO SIĘ DZIEJE! 🎉💃🕺
Wyżywienie
Tak
Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Pobyt zaczynamy obiadem w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez orzechów
Bez ryb
Dieta Wegańska
Dieta Wegetariańska
Ubezpieczenie
Tak
NNW

Lokalizacja

polska

las

wieś

jeziora

Nocleg

Gościniec Pod Dębem

Wilimy, Warmińsko-mazurskie, Polska

Gościniec położony jest w przepięknej lokalizacji – otoczonej lasami – tuż nad jez. Dadaj. Pokoje 2,3,4, 5 – osobowe z łazienkami Na terenie ośrodka: sala biesiadna, namiot zewnętrzny, boiska do gier sportowych, sale do zajęć tanecznych i programowych. Uczestnicy wypoczynku jedną noc spędzą w namiotach, pod czujnym okiem kadry. Nocnym śmiechom i zabawie nie będzie końca…

Zobacz więcej
Dojazd
Własny

Atrakcje

WARSZTATY TANECZNE

W cenie

TYLKO TANIEC! POZNAJ RÓŻNE STYLE, SPRAWDŹ SIĘ W KAŻDYM Z NICH – MUSICAL Z KAPELUSZAMI, TANIEC Z PARASOLAMI, ENERGETYCZNY HIP HOP I LATINO!

Zobacz więcej

WARSZTATY ARTYSTYCZNEGO WYRAŻANIA EMOCJI

W cenie

EMOCJE SĄ WAŻNE – WYRAŹ JE W TAŃCU I NA PAPIERZE

Zobacz więcej

TRZYMAJ FORMĘ!

W cenie

PORANNY JOGGING, WIECZORNE ROZCIĄGANIE

Zobacz więcej

WYZWANIE-NOCOWANIE

W cenie

BIERZEMY KARIMATĘ I ŚPIWÓR I NOCUJEMY W NAMIOTACH! (PRZY ODPOWIEDNIEJ POGODZIE) 🌌⛺.

Zobacz więcej

HOP NA DESKI

W cenie

AKTORSKIE WYZWANIA

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Zniżka dla rodzeństwa 50 zł/osoby

Cena zawiera

  • Noclegi
  • Wyżywienie
  • Realizację programu
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie
  • Obligatoryjna opłaty: TFG -2 zł, TFP– 2 zł

Cena nie zawiera

  • Transportu

Informacje dodatkowe

"⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.