• Kolonie i obozy
  • Aquapark z rekinami, warsztaty efektów dźwiękowych, kurs makijażu, spotkanie z projektantką gwiazd, dzień japoński- World Trip - Jastrzębia Góra.

Aquapark z rekinami, warsztaty efektów dźwiękowych, kurs makijażu, spotkanie z projektantką gwiazd, dzień japoński- World Trip - Jastrzębia Góra.

LokalizacjaJastrzębia Góra, Pomorskie, Polska

OrganizatorDziecięce Biuro Podróży

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

11 dni

29.06.24 - 09.07.24

2 644 zł

Cena wyjazdu1x2 644 zł/os
Miejsce wyjazdu:
Elbląg
1x180 zł/os
Łącznie
2 824 zł

Opis oferty

Własny

Autokar

12 - 15 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

makijaz

malowanie

Wiek
12 - 15lat
Opis
Na nasz obóz zapraszamy wszystkich nastolatków, którzy lubią aktywnie spędzać czas w towarzystwie rówieśników. World Trip to wakacyjna strefa, w której zregenerujecie siły po roku szkolnym, nawiążecie nowe znajomości i będziecie się świetnie bawić. To strefa dla nastolatków ciekawych świata, innych kultur, lubiących odkrywać nieznane. Czekają na Was warsztaty makijażowe, warsztaty efektów dźwiękowych oraz dubbingu w filmie, spotkanie z projektantką gwiazd muzycznych oraz inne liczne atrakcje. Czas na letnią przygodę, opalanie, plażowanie i chillout!
Plan wydarzenia
**HIT TURNUSU – DLA WSZYSTKICH – WARSZTATY EFEKTÓW DŹWIĘKOWYCH ORAZ DUBBINGU W FILMIE Z MATEUSZEM IRISIK – SPECJALISTĄ FOLEY EFFECTS. POZNAMY TAJNIKI REALIZACJI DŹWIĘKU, PRACY Z MIKROFONEM, WYPRÓBUJEMY SWOJE TALENTY AKTORSKIE W ROLI ZNANYCH POSTACI Z KRESKÓWEK! 🎬🎤 **HIT TURNUSU – DLA DZIEWCZĄT – WARSZTATY MAKIJAŻOWE Z MAGDALENĄ LIBERA MAKE UP – PROFESJONALNĄ MAKIJAŻYSTKĄ I FOTOGRAFKĄ – TAJNIKI I TRIKI MAKIJAŻOWE, WYJĄTKOWA SESJA ZDJĘCIOWA W WYKONANYCH SAMODZIELNIE MAKIJAŻACH. DZIEWCZYNY! ZABIERAMY SWOJE KOSMETYKI I ROBIMY SIĘ NA BÓSTWA! 💄📸 **Z MODĄ WŚRÓD GWIAZD! – SPOTKANIE Z MARTĄ KUCHCIŃSKĄ – PROJEKTANTKĄ GWIAZD SCEN MUZYCZNYCH! POZNAMY TAJNIKI PRACY, POSŁUCHAMY PLOTECZEK ZE ŚWIATA GWIAZD, A NAWET OBEJRZYMY MODOWE PROJEKTY, ZNANE Z KONCERTÓW I WYDARZEŃ MUZYCZNYCH. 👗🌟 **JAPANESE DAY: – MANEKI NEKO – JAPOŃSKI KOT NA SZCZĘŚCIE – TALIZMANY DIY W JAPOŃSKIM KLIMACIE. 🐱🎎 – ŁAP ROLKI! – ROBIMY SUSHI I HERBATKĘ PO JAPOŃSKU. 🍣🍵 – MANGA, KAWAII I ANIME CHALLENGE – KONKURS WIEDZY O JAPOŃSKIEJ KULTURZE KOMIKSU I ANIMACJI. 📚🇯🇵 – TOKIO NIGHT – WIECZORNA IMPREZA W JAPONII, SZYKUJCIE KIMONO! 🌃👘 **MEHENDI – INDYJSKIE STUDIO TATUAŻU – PROJEKT INDIE. 🎨🇮🇳 **DOMINO DAY – PRZESTRZENNE BUDOWLE Z KOSTEK DOMINA – NIECH PRZEWRÓCĄ SIĘ ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM! 🏰🎲 **WORLD SPORT – ANGIELSKI KRYKIET I BADMINTON, FRANCUSKIE BOULE, EGIPSKI SPEED BALL – ZMIERZ SIĘ WE WSZYSTKICH DYSCYPLINACH! 🏏🏸 **VIVA MEXICO! GUACAMOLE, NACHOS I WIELKA BITWA O PINIATĘ – ZAWARTOŚĆ JEST WASZA! 🇲🇽🎉 **WIEŻA BABEL – MIĘDZYNARODOWY JARMARK – PRZYGOTUJCIE STANOWISKA, KUPCIE, SPRZEDAJCIE, SPRAWDŹCIE SIĘ W KOLONIJNYM BIZNESIE! 🌍🛍️ **MILLIONAIRES – ZNANA TELEWIZYJNA GRA W WERSJI DOOKOŁA ŚWIATA! KTO ZOSTANIE MILIONEREM? 💰🌐 **GO FOR A WALK – NIE TAKI ZWYKŁY SPACER – MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE! 🚶‍♂️👀 **WATER SPLASH – WODNA OLIMPIADA – BĘDZIE MOKRO, TU WODY NIE ZABRAKNIE! 💦🏊‍♀️ **INDIAŃSKI CHILL – PROJEKTUJEMY ŁAPACZ SNÓW – NIECH ZŁAPIE TYLKO TE DOBRE! ❄️🌌 **PACHNĄCA FLORENCJA – TABLICZKI WOSKOWE DIY – DLA SIEBIE LUB JAKO PREZENT DLA BFF. 🎨🇮🇹 **NOCNE PODCHODY – BIERZ LATARKĘ I UCIEKAJ, BIERZ LATARKĘ I GOŃ! 🔦🏃‍♂️ **MIM CHALLENGE – I NIE POWIEMY NIC WIĘCEJ… 🤐🎭 **TANIEC VS. SPORT – WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE! 💃🏀 **TRADYCJA MUSI BYĆ – KOLONIJNE KINO – RELAKS PRZY SEANSIE. 🎬🍿 **PLAŻOWANIE, OPALANIE, FAL ŁAPANIE. 🏖️🌊 **CHILL NA MIEŚCIE, CZYLI SPACERY I ZAKUPY W NADMORSKIM KLIMACIE. 🚶‍♀️🛍️ **KOLACJA PLENEROWA I OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK. 🌌🔥 **DYSKOTEKI I IMPREZY TEMATYCZNE Z NASZYMI ANIMATORAMI – TUTAJ ZAWSZE DUUUŻO SIĘ DZIEJE! 🎉🕺
Wyżywienie
Tak
4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Pobyt zaczynamy obiadem w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Dostępne diety:

Dieta Wegetariańska
Dieta Wegańska
Bez ryb
Bez orzechów
Bez laktozy
Bez kurzych jaj
Bez glutenu
Ubezpieczenie
Tak
NNW

Lokalizacja

polska

las

wieś

morze

Nocleg

Dom Wczasowy VIS

Królewska, Jastrzębia Góra, Pomorskie, Polska

Pokoje 3,4 – osobowe z łazienkami Na terenie ośrodka: plac zabaw, chata myśliwska, boisko do piłki nożnej i siatkówki, ogród z oczkiem, miejsce na ognisko, sale do zajęć tanecznych i programowych. Jesteśmy świetnie zlokalizowani: 📌300 m. do piaszczystej plaży 📌150 m. do centrum miejscowości

Zobacz więcej
Dojazd
Zorganizowany lub Własny
Wskazówki dojazdu
Cena dotyczy przejazdu w obie strony.

Atrakcje

WARSZTATY EFEKTÓW DŹWIĘKOWYCH ORAZ DUBBINGU W FILMIE

W cenie

WARSZTATY EFEKTÓW DŹWIĘKOWYCH ORAZ DUBBINGU W FILMIE Z MATEUSZEM IRISIK – SPECJALISTĄ FOLEY EFFECTS. POZNAMY TAJNIKI REALIZACJI DŹWIĘKU, PRACY Z MIKROFONEM, WYPRÓBUJEMY SWOJE TALENTY AKTORSKIE W ROLI ZNANYCH POSTACI Z KRESKÓWEK!

Zobacz więcej

WARSZTATY MAKIJAŻOWE

W cenie

WARSZTATY Z MAGDALENĄ LIBERA MAKE UP – PROFESJONALNĄ MAKIJAŻYSTKĄ I FOTOGRAFKĄ – TAJNIKI I TRIKI MAKIJAŻOWE, WYJĄTKOWA SESJA ZDJĘCIOWA W WYKONANYCH SAMODZIELNIE MAKIJAŻACH.

Zobacz więcej

SPOTKANIE Z PROJEKTANTKĄ GWIAZD SCEN MUZYCZNYCH

W cenie

SPOTKANIE Z MARTĄ KUCHCIŃSKĄ – PROJEKTANTKĄ GWIAZD SCEN MUZYCZNYCH! POZNAMY TAJNIKI PRACY, POSŁUCHAMY PLOTECZEK ZE ŚWIATA GWIAZD, A NAWET OBEJRZYMY MODOWE PROJEKTY, ZNANE Z KONCERTÓW I WYDARZEŃ MUZYCZNYCH.

Zobacz więcej

JAPANESE DAY

W cenie

WYKONACIE TALIZMANY DIY W JAPOŃSKIM KLIMACIE ORAZ ROLKI SUSHI I HERBATKĘ> SUSHI I HERBATKĘ PO JAPOŃSKU. W TYM DNIU CZEKA WAS KONKURS WIEDZY O JAPOŃSKIEJ KULTURZE KOMIKSU I ANIMACJI ORAZ WIECZORNA IMPREZA W JAPONII, SZYKUJCIE KIMONO!

Zobacz więcej

NOCNE PODCHODY

W cenie

BIERZ LATARKĘ I UCIEKAJ, BIERZ LATARKĘ I GOŃ. GRA TERENOWA Z DRESZCZYKIEM !

Zobacz więcej

Rozwiń

Wycieczki fakultatywne

AQUA PARK REDA

od 135 zł/ os.

AQUA PARK REDA – TO WYJĄTKOWE MIEJSCE, KTÓRE ŁĄCZY PARK WODNY Z OCEANARIUM. PODCZAS WYCIECZKI ZOBACZYCIE PRAWDZIWE RYBY I REKINY. DODATKOWO CZEKA WAS MNÓSTWO ATRAKCJI: LICZNE BASENY, ŚCIEŻKA WODNA, MORSKIE FALE I ZJEŻDŻALNIE. 3 GODZINY WODNEGO SZALEŃSTWA. KOSZT WYCIECZKI – 135 ZŁ

Zobacz więcej

Cennik

Zniżka dla rodzeństwa 50 zł/osoby.

Cena zawiera

  • Noclegi
  • Wyżywienie
  • Realizację programu
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry
  • Opiekę medyczną
  • Obligatoryjne opłaty: TFG -2 zł, TFP– 2 zł

Cena nie zawiera

  • Transportu
  • Wycieczki fakultatywnej ( 135 zł)

Informacje dodatkowe

"⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.