• Kolonie i obozy
  • LAST MINUTE! Akademia wyobraźni - Kąty Rybackie - OSTATNIE WOLNE MIEJSCE !

LAST MINUTE! Akademia wyobraźni - Kąty Rybackie - OSTATNIE WOLNE MIEJSCE !

LokalizacjaKąty Rybackie, Pomorskie, Polska

OrganizatorDziecięce Biuro Podróży

Opis oferty

Własny

Autokar

6 - 12 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

Plastyczne

Ogólnorekreacyjny

Taniec

Szycie

Wiek
6 - 12lat
Opis
Ostatnie wolne miejsce dla dziewczynki. Jeżeli masz artystyczną duszę, a zajęcia plastyczne i manualne to Twoja pasja - te kolonie to strzał w 10! Przeniesiesz się do cudownego świata kreatywności i fantazji, w którym czeka na Ciebie malowanie na płótnie, tworzenie rzeźby 3 D i kolorowych pacynek oraz wiele innych zajęć. Dodatkowo parkiet przeniesie Cię w świat rytmów i muzycznych hitów - to będzie roztańczone lato. Oczywiście nie zabraknie kąpieli morskich oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu ! To będzie niezapomniany czas w gronie koleżanek !
Plan wydarzenia
🌊 GRA TERENOWA Z AKADEMIĄ BURSZTYNU – POSZUKIWANIE UKRYTYCH MORSKICH BURSZTYNOWYCH SKARBÓW – ODNALEZIONE BURSZTYNY ZABIERZECIE NA PAMIĄTKĘ DO DOMU. BYSTRE OKO I CIERPLIWOŚĆ POMOŻE W MISJI! 🧭🔍 🎨 TOP OF ART – MALUJEMY NA PRAWDZIWYCH PŁÓTNACH – TO BĘDĄ NADZWYCZAJNE DZIEŁA SZTUKI! FARBA, PĘDZEL, PODOBRAZIE – START! 🖌️🎨 # 3D – PRZESTRZENNE RZEŹBY KARTONOWE – KOLOR, KSZTAŁT, KREATYWNOŚĆ. 🌈✂️ 🎈 BAŃKOWO MI! – BAŃKI NA „PRAWIE” STO SPOSOBÓW – DUŻE, MAŁE, NIEPĘKAJĄCE, PIANOWE WĘŻE. 🎈💦 🚶‍♂️ MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE – NIE TAKI ZWYKŁY SPACER. 👀🚶‍♀️ 📚 BAJKOLOGIA – CÓŻ TO ZA NAUKA? ZOSTAŃ MISTRZEM WIEDZY O BAJKACH, NIE TYLKO Z NETFLIXA! 📖🧙‍♀️ 🎈 I HAVE A DREAM – ZAPISZ MARZENIE NA KARTECZCE, UKRYJ JĄ W BALONIKU I…WYPUŚĆ W ŚWIAT – NIECH SIĘ SPEŁNIA! 🎈🌌 🍭 MARSHMALLOW SLIME – WASZ ULUBIONY SLIME, TYM RAZEM W LUKSUSOWEJ WERSJI MARSHMALLOW W SŁOICZKU – KOLOROWO I PYSZNIE! 🍬🌈 🤖 MIM CHALLENGE I…NIE POWIEMY NIC WIĘCEJ… 🤐🤖 🛁 DAY SPA – PRZYGOTUJEMY OBŁĘDNIE PACHNĄCE NATURALNE SOLE DO KĄPIELI (HMMM, A MOŻE DO JEDZENIA?!) 🌺🛁 🎈 WIELKI KURS MALOWANIA „WSZYSTKIM” – BALONY, FOLIA BĄBELKOWA, SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW W RUCH! 🎨🎈 🤹‍♀️ PACYNKOWO! – WŁASNORĘCZNIE USZYJEMY SZALONE, KOLOROWE, NIEPOWTARZALNE PACYNKI. 🧵🤹‍♂️ 🌈 DESER Z WYOBRAŹNIĄ – JADALNA ZIEMIA Z KWIATAMI I MNIAMUŚNYMI ROBACZKAMI 🌺🐛 🏅 SPORTOWO „NA NOWO” – CATCH BALL, NAZIEMNY DART, BADMINTON I INNE NIETYPOWE DYSCYPLINY SPORTOWE. 🏸🏃‍♀️ 💃 ARTYŚCI NA SCENĘ! ZAJĘCIA TANECZNE – NAUKA TAŃCÓW DO SUPER PRZEBOJOWYCH HITÓW! 💃🎶 📸 3…2…1…FOTO! ZGADNIJ, CO JEST NA ZDJĘCIU? TELEFONY W RUCH – WYZWANIA DO ODGADYWANIA – ZRÓB NAJCIEKAWSZĄ FOTKĘ. 📷🤔 👜 AGRAFFFFKA! – NAJMODNIEJSZY MODOWY DODATEK DO LETNICH STYLIZACJI. 👝🌟 🏖️ PLAŻOWANIE, OPALANIE, FAL ŁAPANIE. 🌞🌊 🚶‍♂️ CHILL NA MIEŚCIE, CZYLI SPACERY I ZAKUPY W NADMORSKIM KLIMACIE 🚶‍♀️🛍️ 🔥 KOLACJA PLENEROWA I OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK 🌄🔥 🕺 DYSKOTEKI I IMPREZY TEMATYCZNE Z NASZYMI ANIMATORAMI – TUTAJ ZAWSZE DUUUŻO SIĘ DZIEJE! 🎉🎶
Wyżywienie
Tak
Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). W przypadku innych diet niż wegetariańska (tj. bezglutenowa, wegańska, bezlaktozowa itp.) dopłata 15 zł/osoba/osobodzień.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Dieta wegetariańska
Dieta wegańska
Bez ryb
Bez orzechów
Ubezpieczenie
Tak
NNW - 10 000 zł

Lokalizacja

polska

Las

Morze

Wieś

Nocleg

Ośrodek Wypoczynkowy BUMERANG

Kąty Rybackie, Pomorskie, Polska

Pokoje 3, 4 – osobowe i studia 2+3 z łazienkami. Na terenie ośrodka: plac zabaw, wiata grillowa, boisko siatkówki plażowej, miejsce na ognisko, sale do zajęć tanecznych i programowych, sala bilardowa.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny lub Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
Cena dotyczy przejazdu w obie strony.

Atrakcje

DAY SPA

W cenie

PRZYGOTUJEMY OBŁĘDNIE PACHNĄCE SOLE DO KĄPIELI

Zobacz więcej

TOP OF ART

W cenie

MALUJEMY NA PRAWDZIWYCH PŁÓTNACH

Zobacz więcej

PACYNKOWO

W cenie

USZYJEMY KOLOROWE PACYNKI !

Zobacz więcej

PRZESTRZENNE RZEŹBY KARTONOWE

W cenie

WYKONAMY RZEŹBY 3D

Zobacz więcej

LET’S DANCE

W cenie

ZAJĘCIA TANECZNE DO NAJNOWSZYCH HITÓW !

Zobacz więcej

Rozwiń

Wycieczki fakultatywne

AUTOKAROWA WYCIECZKA DO OGRODU ZOOLOGICZNEGO W GDAŃSKU-OLIWIE

od 85 zł/ os.

ZOO W OLIWIE TO NAJWIĘKSZY OGRÓD ZOOLOGICZNY W POLSCE, PIĘKNIE POŁOŻONY NA TERENIE TRÓJMIEJSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO. OGRÓD ZAMIESZKUJĄ 164 GATUNKI ZWIERZĄT Z KAŻDEGO KONTYNENTU. ZWIEDZANIE PARKU TO WSPANIAŁA ROZRYWKA I NAUKA NIE TYLKO DLA WIELBICIELI ZWIERZĄT.

Zobacz więcej

Cennik

Zniżka dla rodzeństwa 50 zł/osoba.

Cena zawiera

  • Noclegi
  • Wyżywienie
  • Realizację programu
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie
  • Obligatoryjne opłaty: TFG -2 zł, TFP– 2 zł

Cena nie zawiera

  • Transportu
  • Wycieczki fakultatywnej (85 zł)

Informacje dodatkowe

"⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę WIĘCEJ O ORGANIZATORZE ( pod zdjęciem głównym)"

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.