English Fun - kolonie letnie na Kaszubach

LokalizacjaŁapino , Pomorskie, Polska

OrganizatorFunExplorer Dzieciom

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

7 dni

06.07.24 - 12.07.24

1 499 zł

8 dni

12.08.24 - 19.08.24

1 799 zł

Łącznie

Opis oferty

Własny

5 - 15 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

angielski

roboty-drony

ogólnorekreacyjny

paintball

Wiek
5 - 15lat
Opis
Bawimy się językiem angielskim grając w gry komunikacyjne, przygotowując projekty językowo-plastyczne czy poprzez zajęcia językowo-ruchowe. Taka formuła zajęć sprawia, że język obcy kojarzy się dzieciom z zabawą, a struktury gramatyczne, czy zwroty językowe zapamiętują się lepiej, gdy zaangażowane są różne zmysły. Każda zabawa i aktywność prowadzona będzie w języku angielskim.
Plan wydarzenia
📚 PROGRAM JĘZYKOWY ( z native speakerem ) 🎮 TWORZENIE GIER I KOMIKSÓW 🎶 ZAJĘCIA MUZYCZNE 🎲 PLANSZÓWKI 🍳 ZAJĘCIA KULINARNE 🏄‍♂️ DESKI SUP i 🚴‍♀️ ROWERKI WODNE 🏰 WYCIECZKA DO STAREJ PAPIERNI ORAZ PRZEJAZD DREZYNAMI 🎿 NARTY POCZWÓRNE 🌲 GRA TERENOWA 🧗 PARK LINOWY 🧭 ORIENTACJA TERENOWA 🤹 SLACKLINE 💦 BALONIADA 🏖️ PLAŻOWANIE I KĄPIELE W JEZIORZE 🏆 TURNIEJE SPORTOWE A TAKŻE: 🕺 dyskoteka; 🔥 ognisko; 🎉 gry i zabawy integrujące; 🎭 zabawy kolonijne: wieczór talentów, randka w ciemno itp.; 🎁 konkursy z nagrodami, upominkami i inne.
Wyżywienie
Tak
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane). Woda bez ograniczeń. Kolonia zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez orzechów
Bez ryb
Dieta Wegańska
Dieta Wegetariańska
Ubezpieczenie
Tak
NNW 10 000 zł

Lokalizacja

polska

jeziora

las

Nocleg

Ośrodek Wypoczynkowy DOROTA

Fiołkowa, 51, Czapielsk, 83-050, Pomorskie, Polska

Prawdziwy raj dla dzieci i fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek . Zieleń, sprzyjający mikroklimat, mnóstwo atrakcji turystycznych, bezpieczna okolica to tylko nieliczne atuty naszej lokalizacji. Tereny sprzyjają organizowaniu całodniowych zadań integracyjnych o charakterze survivalowym.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy „Dorota” w Łapinie - ośrodek usytuowany jest nad jeziorem Łapińskim w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 20 km od Gdańska.

Atrakcje

Deski SUP

W cenie

SUP, czyli Stand-Up Paddling, to rodzaj sportu wodnego polegającego na wiosłowaniu w pozycji stojącej na desce. Pod okiem instruktorów nauczymy się wiosłować oraz zorganizujemy wyścigi na deskach.

Zobacz więcej

Rowerki wodne

W cenie

Zasiądziemy wygodnie w rowerku wodnym i popłyniemy pod okiem ratownika podziwiać cudowne kaszubskie krajobrazy.

Zobacz więcej

Paintball

W cenie

Każdy z Was to lubi... Sprawdź się na polu bitwy z drużyną. Paintball w dużym skrócie polega na wyeliminowaniu (trafieniu) zawodników drużyny przeciwnej za pomocą strzelających żelowymi kulkami karabinków (tzw. markerów). Dyscyplina ta łączy w sobie elementy gier strategicznych, współzawodnictwa oraz współdziałania w grupie.

Zobacz więcej

Ognisko z kiełbaskami

W cenie

Na terenie ośrodka rozpalimy własne ognisko, na którym upieczemy kiełbaski. Będzie również dostępna herbata, woda... Podczas czasu spędzonego przy ognisku i muzyce rozdamy końvowe nagrody i dyplomy za udział w wycieczce

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Zniżka 50 zł dla rodzeństw, znajomych oraz osób uczestniczących już w naszych wyjazdach. Wyjazd można zarezerwować, opłacić depozyt i napisać do nas, zastosujemy zniżkę.

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie
  • Pełne wyżywienie
  • Autorski program

Cena nie zawiera

  • Dojazdu

Informacje dodatkowe

"⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.