Sportowo, na wesoło - kolonie letnie na Kaszubach

LokalizacjaŁapino , Pomorskie, Polska

OrganizatorFunExplorer Dzieciom

Opis oferty

Własny

5 - 15 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

Harcerskie

Ogólnorekreacyjny

Przygodowe

Paintball

Piłkarskie

Pływanie

Siatkarstwo

Strzeleckie

Survival

Sztuki Walki

Wiek
5 - 15lat
Opis
🏭 WYCIECZKA DO STAREJ PAPIERNI ORAZ PRZEJAZD DREZYNAMI Na wycieczkę wybierzemy się do starej papierni, gdzie przejedziemy się drezynami. Poznamy proces produkcji papieru, będą warsztaty czerpania papieru oraz zdobędziecie prawo jazdy na drezyny! 😊 🎿 NARTY POCZWÓRNE Kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka! ⛷️ 🥋 ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY W trakcie kursu nauczycie się stosować techniki samoobrony. Będziesz trenować uniki, dźwignie, uderzenia i kopnięcia. Zajęcia są oparte na prostych i skutecznych technikach zaczerpniętych z różnych sztuk walki. 🛡️ 🗺️ GRA TERENOWA – ORIENTACJA W TERENIE Na podstawie otrzymanej mapy drużyna musi trafić na punkty kontrolne i potwierdzić swoją obecność na karcie startowej. 🧭 🚑 PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA Umiejętność zachowania się w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia jest niezwykle ważna i często decyduje o stanie poszkodowanego. 🚨 🌲 SURVIVAL – PODSTAWY Nauczycie się jak szybko i sprawnie zbudować szałas, jakich materiałów użyć oraz w jaki sposób go zamaskować. 🛖 🔥 KRZESIWO – ROZPAL OGNISKO SAM Poznacie kilka sposobów na poradzenie sobie w sytuacji kryzysowej, aby zapewnić sobie ciepło, zagotować wodę i przyrządzić posiłek. 🍳 🧗 PARK LINOWY Zawody w parku linowym o charakterze zręcznościowym i zadaniowym polegające w głównym stopniu na współpracy całej grupy. 🌳 💧 WODA Podczas wyprawy do lasu poznacie różne sposoby zdobywania wody, jej filtracji i odkażania. 🥤 🧭 ORIENTACJA TERENOWA Nauczycie się określania kierunków, czytania map, określania własnego położenia na podstawie różnych znaków stawianych przez naturę. 🌍 🤹 SLACKLINE „Równoważnia linowa” – zabawy z linami, szereg zadań logicznych i zręcznościowych. Zajęcia pozwolą na opanowanie trudnej sztuki utrzymania równowagi. ⚖️ 💦 BALONIADA Mokra zabawa, w której każdy może poczuć się jak dziecko. 🎈 🏖️ PLAŻOWANIE I KĄPIELE W JEZIORZE Pod opieką ratownika wodnego. ☀️ A TAKŻE 🎉 🕺 dyskoteka; 🔥 ognisko; 🎉 gry i zabawy integrujące; 🎭 zabawy kolonijne: wieczór talentów, randka w ciemno itp.; 🏆 konkursy z nagrodami, upominkami i inne.
Plan wydarzenia
RAMOWY ROZKŁAD DNIA: 7:30-8:00 pobudka, poranna toaleta 8:00-8:30 śniadanie 8:30-9:00 sprzątanie w pokojach i przygotowanie do zajęć 9:00-13:00 zajęcia programowe 13:00-13:30 obiad 13:30-15:00 odpoczynek i czas wolny 15:00-19:00 zajęcia programowe 19:00-19:30 kolacja 19:30-21:30 zajęcia programowe 21:30-22:00 wieczorna toaleta 22:00 cisza nocna
Wyżywienie
Tak
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane). Woda bez ograniczeń. Kolonia zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez orzechów
Bez ryb
Dieta wegańska
Dieta wegetariańska
Ubezpieczenie
Tak
NNW 10 000 zł

Lokalizacja

polska

Jeziora

Las

Nocleg

Ośrodek Wypoczynkowy DOROTA

Fiołkowa, 51, Czapielsk, 83-050, Pomorskie, Polska

Prawdziwy raj dla dzieci i fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek . Zieleń, sprzyjający mikroklimat, mnóstwo atrakcji turystycznych, bezpieczna okolica to tylko nieliczne atuty naszej lokalizacji. Tereny sprzyjają organizowaniu całodniowych zadań integracyjnych o charakterze survivalowym.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy „Dorota” w Łapinie - ośrodek usytuowany jest nad jeziorem Łapińskim w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 20 km od Gdańska.

Atrakcje

Deski SUP

W cenie

SUP, czyli Stand-Up Paddling, to rodzaj sportu wodnego polegającego na wiosłowaniu w pozycji stojącej na desce. Pod okiem instruktorów nauczymy się wiosłować oraz zorganizujemy wyścigi na deskach.

Zobacz więcej

Gra Terenowa

W cenie

Wyjście w teren z przygotowanymi kartami trasy, kompasami oraz mapami. Będziecie odnajdywać punkty kontrolne oraz rozwiązywać zadania. Zajęcia wprowadzają w tematykę Orienteeringu, czyli nauki orientacji w terenie za pomocą mapy.

Zobacz więcej

Ognisko z kiełbaskami

W cenie

Na terenie ośrodka rozpalimy własne ognisko, na którym upieczemy kiełbaski. Będzie również dostępna herbata, woda... Podczas czasu spędzonego przy ognisku i muzyce rozdamy końvowe nagrody i dyplomy za udział w wycieczce

Zobacz więcej

Paintball

W cenie

Każdy z Was to lubi... Sprawdź się na polu bitwy z drużyną. Paintball w dużym skrócie polega na wyeliminowaniu (trafieniu) zawodników drużyny przeciwnej za pomocą strzelających żelowymi kulkami karabinków (tzw. markerów). Dyscyplina ta łączy w sobie elementy gier strategicznych, współzawodnictwa oraz współdziałania w grupie.

Zobacz więcej

Rowerki wodne

W cenie

Zasiądziemy wygodnie w rowerku wodnym i popłyniemy pod okiem ratownika podziwiać cudowne kaszubskie krajobrazy.

Zobacz więcej

Wycieczka do Starej Papierni

W cenie

Na wycieczkę wybierzemy się do starej papierni gdzie przejedziemy się drezynami. Poznamy proces produkcji papieru, będą warsztaty czerpania papieru oraz zdobędziecie prawo jazdy na drezyny😊

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Zniżka 50 zł dla rodzeństw, znajomych oraz osób uczestniczących już w naszych wyjazdach. Wyjazd można zarezerwować, opłacić depozyt i napisać do nas, zastosujemy zniżkę.

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie
  • Pełne wyżywienie
  • Autorski program

Cena nie zawiera

  • Dojazdu

Informacje dodatkowe

"⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.