Górska Przygoda - kolonia letnia w Pieninach

LokalizacjaNiedzica, Małopolskie, Polska

OrganizatorFunExplorer Dzieciom

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

8 dni

19.07.24 - 26.07.24

2 099 zł

Cena wyjazdu1x2 099 zł/os
Miejsce wyjazdu:
Gdańsk
1x200 zł/os
Łącznie
2 299 zł

Opis oferty

Własny

Pociąg

5 - 17 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

harcerskie

przygodowe

ogólnorekreacyjny

Wiek
5 - 17lat
Opis
Zajęcia są dostosowane do wieku dzieci w podziale na grupy. 🏰 Zamek "Dunajec" w Niedzicy Zwiedzimy średniowieczną warownię znajdującą się na prawym brzegu Zbiornika Czorsztyńskiego we wsi Niedzica-Zamek, na obszarze Spisza. 🛡️ Zamek został wzniesiony najprawdopodobniej w początkach XIV w. ⛰️ Trzy Korony Zdobędziemy najwyższy masyw górski w Pieninach, który posiada pięć wierzchołków, z których najwyższe to: Okrąglica (982 m n.p.m.), Płaska Skała (950 m) i Pańska Skała (920 m). Najpiękniejsza panorama na Dolinę Dunajca. 🌄 🏰 Ruiny Zamku w Czorsztynie Zwiedzimy ruiny gotyckiego zamku z XIV wieku, położone na wzgórzu nad Dunajcem w granicach Pienińskiego Parku Narodowego. 🌿 🌊 Zapora i Jezioro Czorsztyńskie Zwiedzimy zaporę wodną w Nidzicy – Zapora Czorsztyńska jest najwyższą w Polsce zaporą ziemną z centralnym uszczelnieniem glinowym. Jej wysokość maksymalna od chodnika galerii wynosi 56 m. Długość zapory wynosi 404 m. 🛤️ 🚤 Rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim Popłyniemy statkiem po jeziorze, które znajduje się nad zalanym korytem rzeki Dunajec. Pod wodą znalazły się takie znane miejscowości jak Czorsztyn część wioski Niedzica czy Stare Maniowy. ⛵ 🗺️ Gra terenowa Na podstawie otrzymanej mapy drużyna musi trafić na punkty kontrolne i potwierdzić swoją obecność na karcie startowej. Może dzięki doskonałemu zgraniu drużyny oraz umiejętnościom posługiwania się kompasem i mapą uda się zdobyć wszystkie punkty? 🧭 🌲 Podstawy survivalowe Nauczycie się jak szybko i sprawnie zbudować szałas, jakich materiałów użyć oraz w jaki sposób go zamaskować. Ważnym aspektem kamuflażu jest również maskowanie twarzy. 🎭 💦 Baloniada Mokra zabawa, w której każdy może poczuć się jak dziecko. 🎈 🧲 Eko magnes Stworzycie niezwykłą pamiątkę z wyprawy – magnes na lodówkę. 🌍 🏖️ Plażowanie oraz kąpiele w rzece i jeziorze Pod opieką ratownika wodnego. 🏊‍♀️ 🏐 TURNIEJE SPORTOWE Siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, kometka, zajęcia gimnastyczne na plaży. 🏀🏐⚽
Plan wydarzenia
RAMOWY ROZKŁAD DNIA: 7:30-8:00 pobudka, poranna toaleta 8:00-8:30 śniadanie 8:30-9:00 sprzątanie w pokojach i przygotowanie do zajęć 9:00-13:00 zajęcia programowe 13:00-13:30 obiad 13:30-15:00 odpoczynek i czas wolny 15:00-19:00 zajęcia programowe 19:00-19:30 kolacja 19:30-21:30 zajęcia programowe 21:30-22:00 wieczorna toaleta 22:00 cisza nocna
Wyżywienie
Tak
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane). Woda bez ograniczeń. Kolonia zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez kurzych jaj
Bez laktozy
Bez orzechów
Bez ryb
Dieta Wegańska
Dieta Wegetariańska
Ubezpieczenie
Tak
NNW 10 000 zł

Lokalizacja

polska

góry

las

rzeka

Nocleg

Pensjonat Micherda

Świętej Rozalii , 1A, Niedzica, 34-441, Małopolskie, Polska

Ośrodek Wypoczynkowy Micherda położony jest w malowniczym regionie Spisza, w centrum miejscowości Niedzica, tuż nad potokiem Niedziczanka. Bliskość Jeziora Czorsztyńskiego, atrakcyjne zagospodarowanie jego wybrzeża, ciekawe obiekty architektury jak również okoliczne wydarzenia kulturalne stanowią o wysokiej randze tego miejsca. W pobliżu Ośrodka znajduje się wiele atrakcyjnych szlaków. Do dyspozycji dzieci jest prywatna plaża, place do gier zespołowych, place zabaw, park linowy, sala gier, siłownia, wiata na ognisko.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny lub Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
Pensjonat znajduje się w samym sercu Pienin, w centrum Niedzicy.

Atrakcje

Spływ Przełomem Dunajca

W cenie

Popłyniemy znaną atrakcją turystyczną Pienin, 18 kilometrowym spływem tratwami Przełomem Dunajca. Trasa spływu będzie wiodła najbardziej malowniczymi terenami Pienińskiego Parku Narodowego. Spływ rozpoczniemy na przystani flisackiej w Sromowcach - Kątach, gdzie znajduje się parking, pawilon wystawowy Pienińskiego Parku Narodowego oraz punkt informacji turystycznej.

Zobacz więcej

Gra Terenowa

W cenie

Wyjście w teren z przygotowanymi kartami trasy, kompasami oraz mapami. Będziecie odnajdywać punkty kontrolne oraz rozwiązywać zadania. Zajęcia wprowadzają w tematykę Orienteeringu, czyli nauki orientacji w terenie za pomocą mapy.

Zobacz więcej

Wycieczki fakultatywne

Energylandia

od 300 zł/ os.

Zaszalej i przeżyj niezapomniane emocje w największym parku rozrywki w Polsce – ENERGYLANDII z największym na świecie, sięgającym nieba hybrydowym rollercoasterem, 5 strefami gwarantującymi świetną rozrywkę oraz egzotyczną strefą wodną! Największy w tej części Europy park rozrywki – Energylandia – to 43 hektary pełne ekscytujących atrakcji dla małych i dużych amatorów rozrywki z adrenaliną. Przeżyjemy niesamowitą, całodzienną przygodę.

Zobacz więcej

Cennik

Zniżka 50 zł dla rodzeństw, znajomych oraz osób uczestniczących już w naszych wyjazdach. Wyjazd można zarezerwować, opłacić depozyt i napisać do nas, zastosujemy zniżkę.

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie
  • Pełne wyżywienie
  • Autorski program

Cena nie zawiera

  • Dojazdu

Informacje dodatkowe

"""⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"""

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.