• Kolonie i obozy
  • Zimowy obóz jeździecki w Bogusławicach (obóz ZAAWANSOWANY))

Zimowy obóz jeździecki w Bogusławicach (obóz ZAAWANSOWANY))

Lokalizacja:Bogusławice, Łódzkie, Polska

Organizator:Green Way Camps

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu

Dostępne terminy

Łącznie

Opis oferty

Własny

7 - 17 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

przygodowe

ogólnorekreacyjny

jeździeckie

Wiek
7 - 17lat
Opis
Zimowy obóz jeździecki w Stadzie Ogierów, Bogusławice, to niesamowita przygoda wśród zimowej scenerii. Dla wszystkich poziomów zaawansowania - jazda, zajęcia teoretyczne i wieczorne ogniska. Pasja do koni połączona z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.
Plan wydarzenia
Obóz Zaawansowany oferuje grupy treningowe dostosowane do poziomu uczestników. Wymagane są umiejętności na poziomie brązowej odznaki jeździeckiej lub wyższe. Zapewniamy profesjonalne szkolenie i rozwój umiejętności jeździeckich w dynamicznej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy uczestników w wieku od 8 do 18 lat. DLA ZAAWANSOWANYCH – doskonalenie poznanych już zagadnień jeździeckich, dążenie do uzyskania umiejętności na poziomie srebrnej odznaki i wyższych.
Wyżywienie
Tak
Zapraszamy do naszej restauracji, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W trakcie turnusów, wyżywienie poranne i wieczorne jest serwowane w formie szwedzkiego stołu, a obiad składa się z dwóch dań z podwieczorkiem. Podczas posiłków oferujemy różnorodne, smaczne i zdrowe potrawy. Po uprzednim zgłoszeniu, możemy dostosować dietę do indywidualnych potrzeb uczestnika, włączając dietę wegetariańską i bezglutenową. Dbamy o to, aby każdy mógł cieszyć się pysznym jedzeniem podczas pobytu u nas.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Bez laktozy
Dieta Wegetariańska
Bez ryb
Ubezpieczenie
Tak
NNW

Lokalizacja

polska

las

wieś

Nocleg

Stado Ogierów w Bogusławicach

Bogusławice, 58, Wolbórz, 97-320, Łódzkie, Polska

Stado Ogierów w Bogusławicach to ośrodek województwie łódzkim, oferujący niezapomniane doświadczenia. Goście mają możliwość noclegu w zabytkowym XIX-wiecznym pałacu, otoczonym malowniczym Parkiem byłego majątku Biskupów Kujawskich. Kompleks wypoczynkowy oferuje przytulne pokoje hotelowe wyposażone w łazienki. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprzyja relaksowi i odpoczynkowi, a elegancki wystrój pałacu nadaje mu dostojności. To idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego pobytu, gdzie historia i piękno natury łączą się w harmonii.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny

Atrakcje

Treningi jeździeckie - zaawansowane

W cenie

Zaawansowane treningi jeździeckie to głębsza eksploracja techniki jazdy, doskonalenie zaawansowanych umiejętności, trening konkretnych dyscyplin jeździeckich.

Zobacz więcej

Masaż koni

W cenie

skuteczna metoda łagodzenia napięć i stresu u naszych podopiecznych. To ważny element naszej pracy, mający na celu zapewnienie komfortu i zdrowia naszym koniom.

Zobacz więcej

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

W cenie

Podczas zimowego obozu nie może zabraknąć magicznych chwil przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Rozgrzewający ogień, śmiechy i pyszne przekąski tworzą atmosferę niezapomnianych wieczorów wśród śnieżnych krajobrazów.

Zobacz więcej

Wieczory Pełne Zabawy

W cenie

Zapraszamy na niezapomniane wieczory pełne rozrywki! Nasza oferta obejmuje karaoke, kabaret show i disco dance. Śpiewaj, śmiej się i tańcz do świtu! Wieczorne gry to doskonały sposób na wspólną zabawę i integrację. Wszyscy biorą udział w emocjonujących podchodach, rozgrywkach w “100” oraz wielu innych, które dostarczą mnóstwo śmiechu i niezapomnianych wspomnień.

Zobacz więcej

Zajęcia Twórcze

W cenie

Czas na kreatywność! Zapomnij o rutynie i zanurz się w kreatywnym świecie rękodzieła i recyklingu. Twórz unikalne przedmioty z różnych materiałów, odkrywając swoją wyobraźnię i umiejętności manualne.

Zobacz więcej

Gry i zabawy

W cenie

Dołącz do emocjonujących rozgrywek, rozwijaj umiejętności i współpracę. Zanurz się w świat różnorodnych gier, które zapewnią niezapomniane chwile i nowe przyjaźnie.

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Cena zawiera

  • pełną realizację programu łączącego wszystkie zajęcia tematyczne, zajęcia uzupełniające oraz gry i zabawy
  • sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programów
  • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowo-szkoleniowym w 2,3,4-osobowych pokojach z łazienkami,
  • pełne wyżywienie (cztery posiłki – śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, podwieczorek)
  • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów,
  • ubezpieczenie NNW .

Cena nie zawiera

  • Dojazdu na miejsce wydarzenia
System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.