Multi Camp - wielotematyczny obóz dla dzieci i młodzieży

LokalizacjaŁopkajny, Warmińsko-mazurskie, Polska

OrganizatorHKC

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

6 dni

30.06.24 - 05.07.24

1 780 zł

8 dni

30.06.24 - 07.07.24

2 280 zł

13 dni

30.06.24 - 12.07.24

3 580 zł

6 dni

07.07.24 - 12.07.24

1 780 zł

Łącznie

Opis oferty

Własny

Autokar

7 - 17 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

malowanie

szycie

teatralne

angielski

hiszpański

kulinarne

przygodowe

jeździeckie

siatkarstwo

Strzeleckie

survival

taniec

Wiek
7 - 17lat
Opis
Lato tuż-tuż. Wakacyjna nuda? Nie z nami 😁 Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat (grupa Kids i teens Junior) i młodzież w wieku 14-17 lat (grupa Teens) na nasze wielotematyczne obozy - czyli Multi Camps, na których każdy poczuje się jak w domu i każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy turnusy 6-dniowe idealne dla najmłodszych, zwłaszcza tych, dla których jest to pierwszy wyjazd oraz 8-dniowy i 13-dniowy dla dzieci nieco starszych i młodzieży. Na Multi Campie dzieci i młodzież zakwaterowani są w oddzielnych budynkach i stanowią oddzielne podobozy. Najmocniejszą stroną wszystkich obozów Happy Kid Camps są: ➡️małe grupy pod opieką wychowawcy ➡️stała, sprawdzona kadra ➡️rodzinna atmosfera ➡️duży wybór i swoboda wyboru zajęć ➡️indywidualne podejście do każdego uczestnika i każdego rodzica.
Plan wydarzenia
Nasz program jest niezwykle bogaty, każde dziecko może znaleźć coś dla siebie z repertuaru codziennych warsztatów, gier i zabaw. Naszym zdaniem jednak najważniejsze i najbardziej twórcze są tzw. zabawy wolne, dlatego zapewniamy naszym uczestnikom „przestrzeń dla wyobraźni”, wspieramy ich pomysły i inicjatywę. Grupy zainteresowań do wyboru: 1. Młodzi Detektywi na Tropie 🕵️‍♂️ czyli emocjonujący program przygodowy dla grupy Kids (7-10 lat) 2. Battle Royale 💪🏼🧭 czyli kolejna edycja programu dla grupy Teens Junior (10-12 lat), przeznaczona dla miłośników przygód i mocnych wrażeń; program z elementami survivalu, wypełniony grami terenowymi. 3. Cre-Art Project 🎭 🎬czyli program dla grupy Teens Junior (10-12 lat), skierowany do młodych artystów (w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu), którzy pragną rozwijać swój potencjał twórczy i stworzyć coś wspólnie (projekt filmowy, teatralny, taneczny, reklamowy) 4. Waste to Wear Project🧵✂️czyli program dla przyszłych projektantów mody i krawców/krawcowych. Wystarczy wór starych ruchów, igły, nicie, różne ozdoby, maszyna do szycia i trochę wyobraźni, aby z niczego stworzyć coś pięknego. 5. Brothers in Arms 🎯🌲 czyli zajęcia militarno-survivalowe dla dzieci i młodzieży od 11 roku życia z podstawami survivalu i zajęciami ASG. Ponadto: 👩‍🍳 codziennie warsztaty do wyboru: plastyczne, językowe, kulinarne, naukowe, sportowe, strzeleckie, taneczne, teatralne i inne. 🛶 pływanie na kajakach ⛱️ plażowanie na kąpielisku i zabawy w wodzie 🎳 zajęcia sportowe: gra duńska, bule, badminton, siatkówka, turnieje sportowe 🎲 gry planszowe (duży wybór najlepszych gier) 🤸‍♀️ gry i zabawy integracyjne, towarzyskie, terenowe i podwórkowe, zabawy własne 🔥 wieczorki: dyskoteki, ogniska przy gitarze i bębnach, Śluby Obozowe, Wieczór Talentów, karaoke, podchody z dreszczykiem, wieczór filmowy 🐎 jazda konna dla chętnych 😎 wycieczki: odwiedziny lub biwak w Agroturystyce Chata Samsara, wycieczka do Gietrzwałdu lub Olsztyna
Wyżywienie
Tak
W ramach całodziennego wyżywienia mamy trzy, smaczne i obfite posiłki: ➡️ Śniadanie: potrawa na ciepło, plus szwedzki stół (sery, wędliny, pasty, warzywa, pieczywo mieszane, dżem, masło, mleko, płatki kukurydziane, herbata) ➡️ Obiad: zupa, drugie danie, kompot ➡️ Kolacja: potrawa na ciepło, plus szwedzki stół ➡️ Ponadto dzieci jedzą II śniadanie i podwieczorek w postaci owocu, jogurtu lub domowego ciasta. ➡️ Dzieci mają stały dostęp do wody pitnej. Jest możliwość zamówienia diety wegańskiej, bezmlecznej lub bezglutenowej. Diety nie są dodatkowo płatne.

Dostępne diety:

Bez glutenu
Dieta Wegańska
Bez laktozy
Dieta Wegetariańska
Ubezpieczenie
Tak
NNW (20.000 zł)

Lokalizacja

polska

jeziora

las

Nocleg

Pensjonat Karmuszka

Łopkajny, Warmińsko-mazurskie, Polska

Pensjonat Karmuszka to nasz obozowy raj, czyli gościnny pensjonat położony wśród łąk i lasów, zapewniający wygodne zakwaterowanie (pokoje 4-6 os z łazienkami), dużo przestrzeni do zajęć oraz rozległy teren do zabaw, z takimi ukochanymi przez naszych uczestników miejscami jak: głazy dumania (miejsce tajemnych spotkań, zabaw i medytacji), wydmy piaszczyste (urokliwe miejsce wielu przygód), oponowe pole (miejsce twórczych zabaw z oponami samochodowymi), tajemniczy las (miejsce baz szałasowych), hamakowy zakątek (ulubione miejsce na relaks).

Zobacz więcej
Dojazd
Własny lub Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
Wyjazd na każdy z turnusów jest z Warszawy o g. 11.30 rano w niedzielę (zbiórka o godz. 11.00), przyjazd do bazy ok. g. 15.30, powrót jest ok. g. 21.00 w piątek (opcja 6 i 13 dniowa) lub w niedzielę (opcja 8 dniowa).

Atrakcje

Warsztaty tematyczne

W cenie

Warsztaty to nasza specjalność, tradycja i znak rozpoznawczy. Oferujemy je na każdym obozie, półkolonii, czy weekendzie HKC. Prowadzi je kadra, zaproszeni goście, a nawet uczestnicy, którzy chcą się podzielić swoją pasją z innymi - wówczas uczą się w jaki sposób zaplanować, zorganizować i przeprowadzić warsztat. Na każdym obozie są zwykle codziennie dwa bloki warsztatowe, które nazywamy Workshop Fun i na które są zapisy. Na obozach Multi Camp jest największy wybór warsztatów, nasze sztandarowe to: 👫Lingo Fun – gry i zabawy w języku angielskim lub hiszpańskim ✂️Arts&Crafts Fun – rękodzieło, robienie biżuterii, glina, malowanie koszulek i toreb, recykling, nauka projektowania ubrań i szycia na maszynie, ceramika, garncarstwo 👩‍🍳Cook Fun – zajęcia kulinarne, w tym wypieki, pizza, pierogi, zdrowe słodkości, konkurs Mini Master Chef ⚗️Science Fun – doświadczenia fizyczne i chemiczne 💃Dance Fun – gry i zabawy ruchowe i taneczne 🎭Impro Fun – zabawy dramowe w konwencji teatru improwizowanego; mini spektakle improwizowane 🤹‍♀️Poi Fun – zajęcia kuglarskie i zręcznościowe, poi, diabolo, monocykl, slackline, 🪘Drum Fun - nauka gry na bębnach i innych instrumentach 🧘Spa Fun – relaksacja w kąciku spa, tatuaże z henny, produkcja naturalnych kosmetyków 🎯Gun Fun – strzelanie z łuku, wiatrówki, pistoletów i karabinków ASG; tor strzelecki; robienie pistoletów z pałeczek chińskich + zawody w strzelaniu 🎲Game Fun – ogromny wybór najlepszych gier planszowych i podwórkowe zabawy ruchowe ⛹️‍♂️Sport Fun - piłka nożna, siatkówka, badminton, ping-pong, piłkarzyki, mini-golf; boks i samoobrona 🚣‍♀️Water Fun – pływanie na kajakach, kanoe i łódkach; bitwy wodne 🤸‍♀️Just Fun – zabawy wolne pod okiem opiekuna

Zobacz więcej

Wycieczka do Gietrzwałdu

W cenie

Ostatniego dnia obozu organizujemy wycieczkę do Gietrzwałdu lub Olsztyna, połączoną z grą miejską, pizzą i zwiedzaniem. Gietrzwałd jest uroczym warmińskim miasteczkiem, w którym warte obejrzenia jest Sanktuarium Maryjne, Droga Krzyżowa, Cudowne Źródełko oraz mini skansen w Karczmie Warmińskiej. Zwiedzanie oczywiście odbywa się z mapą i z zagadkami.

Zobacz więcej

Wycieczka do Olsztyna

W cenie

Ostatniego dnia obozu organizujemy wycieczkę do Gietrzwałdu lub Olsztyna połączoną z grą miejską, zwiedzaniem, zakupem pamiątek i pizzą na zakończenie 😋 Olsztyn to stolica Warmi, z piękną starówką, Zamkiem Kapituły Warmińskiej , niemiecką architekturą oraz z pamiątkami po Mikołaju Koperniku, który mieszkał przez pewien czas w Olsztynie i tam stworzył najstarszą część "O Obrotach Ciał Niebieskich". Olsztyn zwiedzamy oczywiście w formie gry miejskiej "Śladami Mikołaja Kopernika"

Zobacz więcej

Mini Zoo

W cenie

W gospodarstwo agroturystycznym Chata Samsara odbywa się nasz obóz Kidsville Camp i Teens Riders Camp, natomiast uczestnicy z Multi Campu przyjeżdżają tu na wycieczkę lub na cały weekend. Gospodarstwo dysponuje własnymi stajniami oraz mini-zoo, w którym dzieci mają możliwość: ➡️zapoznać się ze zwierzętami takimi jak: konie i kuce🐎, osły🫏, owce🐑, kozy🐐, lamy🦙, króliki🐇,indyki🦃, kury🐓 i kaczki 🦆 ➡️karmić króliki i inne zwirzęta ➡️pomagać w stajni ➡️pomagać przy strzyżeniu owiec i dojeniu kóz ➡️dowiedzieć się jak produkuje się sery

Zobacz więcej

Zajęcia Militarne

W cenie

Ulubionymi zajęciami większości chłopaków na naszych obozach są zajęcia militarne, podczas których nasi uczestnicy zamieniają się w dzielnych żołnierzy. Elementy projektu Brothers in Arms to: 💂‍♀️musztra 🧭podstawy survivalu 🥊podstawy boksu i samoobrony 🩹podstawy pierwszej pomocy 🎯strzelnica (strzelanie z wiatrówki, pistoletów i karabinków) 🔫gry terenowe ASG (air soft guns - imitacja prawdziwej broni na plastikowe kulki)

Zobacz więcej

Projekty

W cenie

Grupy projektowe/zainteresowań do wyboru: Młodzi Detektywi na Tropie 🕵️‍♂️ czyli emocjonujący program przygodowy dla grupy Kids (8-10 lat) wypełniony zagadkami, zadaniami, misjami; na każdym turnusie inna przygoda 🙂 Battle Royale 💪🏼 czyli kolejna edycja programu dla grupy Teens Junior (10-12 lat), przeznaczona dla miłośników przygód i mocnych wrażeń; program wypełniony grami terenowymi (wg nowych scenariuszy), z elementami survivalu i bushcraftu, zajęć militarnych i sportowych Cre-Art Project 🎨 🎭 czyli program dla grupy Teens Junior (10-12 lat), skierowany do młodych artystów (w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu), którzy pragną rozwijać swój potencjał twórczy i stworzyć coś wspólnie. W ramach Cre-Art mogą powstać nawet 2-3 różne projekty w różnych grupach, np projekt filmowy, projekt plastyczny, projekt taneczny itp. Brothers in Arms 🌲 czyli zajęcia militarno-survivalowe dla dzieci od 11 roku życia, w tym: musztra, pierwsza pomoc, samoobrona, elementy survivalu, scenariusze z wykorzystaniem broni ASG.

Zobacz więcej

Rozwiń

Wycieczki fakultatywne

Jazda konno

od 60 zł/ os.

Na obozie Multi Camp dla chętnych organizujemy dodatkowo płatne zajęcia z jazdy konno. Do wyboru: 🐎 grupa konna - nauka i doskonalenie jazdy, prawidłowy dosiad i postawa, jazda na lonży, nauka anglezowania; nauka obsługi i siodłania koni; jazda w terenie od poziomu średniozaawansowanego. W ramach grupy konnej jest przewidzianych 5 lub 10 jazd po 30 min dziennie. 🐎 pojedyncze jazdy 🐎 jazda próbna 15-min w cenie obozu

Zobacz więcej

Kajaki

od 30 zł/ os.

Kochamy aktywność i kontakt z wodą, dlatego na każdym naszym obozie i półkolonii organizujemy: 🛶rekreacyjne pływanie na kajakach, canoe i łódkach po jeziorach (Warmia), jeziorkach (Warszawa) czy zalewach (Góry Świętokrzyskie) 🛶całodzienne spływy kajakowe dla młodzieży (za dodatkową opłatą - na Teens Multi Camp na Warmii) Pływamy oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, w kapokach i w obecności ratownika☝️

Zobacz więcej

Cennik

Turnus A 6 dni (30.06-5.07) i B 6 dni (7.07-12.07) - 1780 zł Turnus A+ 8 dni (30.06-7.07) - 2280 zł Turnus 13 dni (30.07-12.07) - 3580 zł Rabaty: Rabat Rodzina: dla rodzeństwa 60 zł rabatu dla kolejnego dziecka z rodzeństwa Rabat Dojazd Własny: 40 zł rabatu za dojazd własny w jedną stronę Rabat Kolejny Obóz: 100 zł rabatu na każdy kolejny obóz lub półkolonie podczas wakacji 2024

Cena zawiera

  • ➡️ Zakwaterowanie
  • ➡️ Pełne wyżywienie
  • ➡️ Transport
  • ➡️ Opiekę wykwalifikowanej kadry
  • ➡️ Realizację programu edukacyjno-rekreacyjnego
  • ➡️ Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera

  • Zajęć z jazdy konnej
  • ➡️ 70 zł za pojedyncze jazdy po 30 min
  • ➡️ 300 zł za 5 jazd po 30 min
  • ➡️ 580 zł za 10 jazd po 30 min

Informacje dodatkowe

"""⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"""

Pliki do pobrania

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.