Muszyna Andrzejówka - Aktywnie Na Maxa

LokalizacjaMuszyna, Małopolskie, Polska

OrganizatorKontynenty s.c.

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

10 dni

06.08.24 - 15.08.24

2 084 zł

Cena wyjazdu1x2 084 zł/os
Miejsce wyjazdu:
Bydgoszcz
1x190 zł/os
Łącznie
2 274 zł

Opis oferty

Własny

Autokar

10 - 15 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

Ogólnorekreacyjny

Przygodowe

Wiek
10 - 15lat
Opis
Zapraszamy do Ośrodka ANDRZEJÓWKA posiadającego niezwykle bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną. Oprócz własnego pola paintballowego, torów do Zorbingu, Sun Tubingu, parku linowego, ścianki wspinaczkowej i strefy survivalowej ma również strefę relaksu na „piaszczystej plaży” z hamakami i leżakami.
Plan wydarzenia
PROGRAM - wycieczka na Słowację – Aquacity Poprad . Czekają na Was: 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Wśród atrakcji liczne zjeżdżalnie, np. Czarna Dziura ( 71m długości), Twister o dł. 54m z mnóstwem zakrętów, szybkie i strome czerwone zjeżdżalnie Kamikadze, zjazdy na nadmuchiwanej oponie z 30-metrowej zjeżdżalni (wstęp płatny indywidualnie ok. 18 euro ), -AquaZorbing – spacer po wodzie w przezroczystej kuli o średnicy 2 m., w której można skakać, biegać, a nawet robić fikołki. Przekonacie się, że utrzymanie równowagi to nie lada wyzwanie, - paintball ( 200 lub 120 kul splatmaster). Zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę według ciekawych scenariuszy np. walka o flagę, ochrona prezydenta itp. Świetna zabawa 100 % bezpieczeństwa, - Trikke – jazda bez pedałowania i odpychania. Trójkołowy pojazd poruszany jedynie ludzkimi mięśniami i balansem ciała, - Łucznictwo – Bądź jak Robin Hood. Nas początku nauka: prawidłowa pozycja, założenie strzały, naciągnięcie cięciwy i celowanie. Na deser turniej łuczniczy: strzelanie do różnej wielkości owoców, makiet, ruchomych celów. Łatwo nie będzie, - Sun Tubing – zjazd na dmuchanych pontonach po 40 metrowym torze igielitowym z bandami. Będzie się działo!!, - Park linowy z 3 trasami o różnym stopniu trudności. Obowiązkowe szkolenie, kask, lina asekuracyjna, - Survival – zapoznanie uczestników ogólnymi zasadami sztuki przetrwania, nauka samodzielności i działania w grupie. Po tych zajęciach będziecie wiedzieli jak przetrwać w trudnych warunkach, - ekopodchody - czeka Was wielka przygoda. Zostaniecie podzieleni na dwa zespoły. Uciekający zostawia za sobą ślady w postaci wskazówek oraz zadań jakie należy wykonać w trakcie pogoni, - relaks w strefie „chillout-u” na leżakach na „piaszczystej plaży”, - streetball, - zagrajcie w Dwadzieścia jeden i Króla. Ciekawe kto zostanie mistrzem, - zajęcia sportowe, rozgrywki: piłki nożnej, siatkówki plażowej, ringo, freezby, - dyskoteki, - ognisko. * Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości jego składki – dodatkowa opłata 2 zł na TFP. * Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – dodatkowa opłata 2 zł na TFG
Wyżywienie
Tak
3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie - kolacja, ostatnie - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Istnieje możliwość dokupienia następujących diet : wegetariańska – dopłata 100 zł, bezglutenowa – dopłata 100 zł, wegańska – dopłata 100 zł. Wybraną dietę należy zgłosić przy dokonywaniu rezerwacji – w dniu podpisania umowy. Najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

Dostępne diety:

Dieta wegetariańska
Dieta wegańska
Bez glutenu
Ubezpieczenie
Tak
NNW do 12 000 zł WIENER, w przypadku wyjazdu zagranicznego KL do 20 000 euro.

Lokalizacja

polska

Góry

Wieś

Nocleg

Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka

Andrzejówka, 39, Muszyna, 33-370, Małopolskie, Polska

Domki 3 osobowe i typu studio 2+4 z pełnym węzłem sanitarnym.. Na terenie obiektu znajdują się: klimatyzowana stołówka, świetlica, sala telewizyjna boisko do piłki nożnej, siatkówki plażowej, sala dyskotekowa, bilard, piłkarzyki, wiata biesiadna z grillem. Ośrodek posiada własną strefę relaksu z „piaszczystą plażą”, hamakami i leżakami.

Zobacz więcej
Dojazd
Własny lub Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 uczestnikach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. Za brak legitymacji szkolnej uczestnik kolonii zobowiązany jest do dopłaty do pełnego biletu.

Atrakcje

Wycieczka Na Słowację – Aquacity Poprad

W cenie

Czekają na Was: 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Wśród atrakcji liczne zjeżdżalnie, np. Czarna Dziura ( 71m długości), Twister o dł. 54m z mnóstwem zakrętów, szybkie i strome czerwone zjeżdżalnie Kamikadze, zjazdy na nadmuchiwanej oponie z 30-metrowej zjeżdżalni (wstęp płatny indywidualnie ok. 18 euro )

Zobacz więcej

AquaZorbing

W cenie

spacer po wodzie w przezroczystej kuli o średnicy 2 m., w której można skakać, biegać, a nawet robić fikołki. Przekonacie się, że utrzymanie równowagi to nie lada wyzwanie,

Zobacz więcej

Trikke

W cenie

jazda bez pedałowania i odpychania. Trójkołowy pojazd poruszany jedynie ludzkimi mięśniami i balansem ciała,

Zobacz więcej

Łucznictwo – Bądź jak Robin Hood

W cenie

Nas początku nauka: prawidłowa pozycja, założenie strzały, naciągnięcie cięciwy i celowanie. Na deser turniej łuczniczy: strzelanie do różnej wielkości owoców, makiet, ruchomych celów. Łatwo nie będzie...

Zobacz więcej

Paintball ( 200 lub 120 kul splatmaster)

W cenie

Zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę według ciekawych scenariuszy np. walka o flagę, ochrona prezydenta itp. Świetna zabawa 100 % bezpieczeństwa,

Zobacz więcej

Sun Tubing

W cenie

zjazd na dmuchanych pontonach po 40 metrowym torze igielitowym z bandami. Będzie się działo!!,

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Cena standardowa 2884 zł. RABAT -800 zł! Pula miejsc w promocji ograniczona !

Cena zawiera

  • 9 noclegów,
  • wyżywienie,
  • ubezpieczenie,
  • realizacja programu,
  • opieka wychowawców,
  • instruktorzy do realizacji poszczególnym programów

Cena nie zawiera

  • biletu wstępu do Aquacity Poprad - 18 euro,
  • transportu
  • diety specjalistycznej

Informacje dodatkowe

Uczestnicy powinni posiadać: obowiązkowo ważny dowód osobisty lub paszport ważny min. 6 miesięcy, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kurtkę przeciwdeszczową, ciepłą bluzę, kieszonkowe. Przy wycieczkach zagranicznych wjazd zgodnie z obowiązującymi przepisami tranzytowymi dot. COVID-19. ⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)"""

Pliki do pobrania

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.