Noclegi dla Grup

(154)
FILTRY

(0)

OW "Groń-Placówka"- Oferta dla Organizatorów Kolonii i Obozów
Wycieczka szkolna
10-dniowa
Groń k/ Białki Tatrzańskiej , Polska
od
1 125

Sen i odpoczynek, jedne z najważniejszych potrzeb człowieka, są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Po dniu pełnym wrażeń, odpoczynek najmłodszych, dzieci, młodych ludzi i dorosłych w przyjaznej placówce, w wygodnym łóżku jest niezwykle ważnym punktem dnia, dlatego zebraliśmy w naszej ofercie propozycje, które spełniają powyższe i inne równie ważne kryteria. 

Noclegi dla grup zorganizowanych

W naszej bazie znajdziecie noclegi dla grup zorganizowanych - kolonii i obozów, wycieczek szkolnych, zielonych i białych szkół, grup z biur turystycznych, stowarzyszeń i innych organizacji.  To, na czym zależy organizatorom grup to przede wszystkim, by noclegi nie kosztowały zbyt dużo (tanie noclegi), by obiekty były przyzwoicie wyposażone (obowiązkowo dostęp do łazienki), by były z wyżywieniemNoclegi dla grup proponujemy w miejscach, które charakteryzują się pięknym położeniem (z daleka od miast, w pobliżu lasów, gór, wód), dogodną lokalizacją (prosty i wygodny dojazd), komfortem (pokoje prywatne lub wieloosobowe, kwatery, domki), życzliwą obsługą i smacznym jedzeniem. Ośrodki wypoczynkowe, hotele, osady, domki, agroturystyki są przygotowane na krótszy lub dłuższy przyjazd maluchów i starszych dzieci - po atrakcjach przewidzianych przez organizatora, dzieci mogą wypocząć, bawić się, spędzić czas w sposób jaki lubią. Do bezpłatnej dyspozycji są boiska, trampoliny, baseny, sale zabaw i gier, za niektóre atrakcje trzeba zapłacić. 
 

W naszym portalu FAJNY CZAS w krótkim czasie znajdziesz ofertę, która spełni Twoje wymagania i oczekiwania. Wystarczy, że w wyszukiwarce podasz miejsce wyjazdu, przybliżony termin, ilość dni, ilość uczestników. 

 

Wybieracie się na szkolną wycieczkę? Wyruszacie w polskie góry lub wybieracie się nad morze? Szukasz noclegu dla swojej grupy na jeden dzień, na dwa lub na dłużej? Sprawdź u nas, mamy jeszcze wolne miejsca! 
 

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.