Półkolonie

(2)
FILTRY

(0)

Tarnowskie Góry / Zimowe Półkolonie 2024
Półkolonie
5 dni
Tarnowskie Góry, Polska
od
750
Szczecin / Zimowa Półkolonia z UP Turystyka ❄️
Półkolonie
5 dni
Szczecin, Polska
od
790

W okolicach ferii zimowych i wakacji coraz częściej w rozmowach i w ofertach wypoczynków dla dzieci przewija się termin „półkolonie”. Co to takiego jest i na czym polega? Nie wyjazd i nie nuda w domu - taka forma wypoczynku „pół na pół”. Półkolonie zimowe i letnie dla najmłodszych, dzieci oraz młodzieży łączą rozrywkę z edukacją, ale ich głównym celem jest zregenerowanie sił fizycznych. Zajęcia dla dzieci odbywają się w miejscu zamieszkania, niedaleko domu - jest to idealna sytuacja dla rodziców, którzy nie muszą martwić się o zapewnienie opieki dziecku w czasie wolnym od nauki, nie muszą dziecka nigdzie daleko wysyłać i dla dzieci, które nigdzie nie wyjeżdżając (czasem nie są na to gotowe) spędzają czas w sposób aktywny i atrakcyjny.

Co zawiera oferta półkolonii dla dzieci? 

Co robią dzieci, gdy Wy pracujecie? Lepiej zapytać czego nie robią, bo pływają, doskonalą jazdę na nartach, uczą się jeździć konno, opiekują się zwierzętami, kręcą piruety na lodowisku, skaczą na trampolinach, uczestniczą w zabawach plastycznych, poznają tajniki zawodu aktora, stawiają pierwsze kroki w kuchni na warsztatach kulinarnych, biorą udział w zajęciach integracyjnych. 

Półkolonie letnie 2024

W naszej ofercie znajdziesz półkolonie organizowane w miejscu zamieszkania lub w najbliższych okolicach, odpowiadające zainteresowaniom i grupie wiekowej Twojego dziecka. Każdy z organizatorów zadbał o to, by każdy uczestnik świetnie się bawił, miał wypełniony po brzegi atrakcjami dzień i różnorodnie zagospodarowany czas, by wracał do domu uśmiechnięty i zadowolony. Półkolonie pod dachem? Półkolonie w terenie? Przejrzyj naszą ofertę (prosta i szybka wyszukiwarka) i wybierz interesującą propozycję. 
 

Masz pociechę, która nie jest gotowa na samodzielny wyjazd? Chcesz zapewnić jej FAJNY CZAS podczas ferii lub wakacji? Wybierz półkolonie - podczas pięciu przebojowych dni Twoja pociecha przeżyje moc doświadczeń i wrażeń, zawrze nowe znajomości i przyjaźnie, odbierze solidną dawkę ruchu oraz zaczerpnie świeżego powietrza! 

Organizujesz wyjazdy dla dzieci i młodzieży? Dołącz do FajnyCzas.pl!
Jesteś organizatorem kolonii, obozów, wycieczek szkolnych lub posiadasz obiekt, który przyjmuje grupy? Zarejestruj się już dziś.

Chcę dołączyć!

Oferta
Strefa organizatora
Fajnyczas.pl
Kontakt

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Social media
Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.