Kolonia letnia Wisła

LokalizacjaWisła, Śląskie, Polska

OrganizatorTowarzystwo Turystyczne "Chapacz"

Wybierz termin

Liczba miejsc
Miejsce wyjazdu*

Dostępne terminy

7 dni

07.07.24 - 13.07.24

1 650 zł

Cena wyjazdu1x1 650 zł/os
Miejsce wyjazdu:
Zielona Góra
1x0 zł/os
Łącznie
1 650 zł

Opis oferty

Własny

Autokar

7 - 18 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

pilkarskie

bieganie

wędrowne

Wiek
7 - 18lat
Opis
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w naszej letniej kolonii w malowniczej miejscowości Wisła, położonej w sercu gór Beskidów. Nasza kolonia to nie tylko wspaniała okazja do odpoczynku i zabawy dla Waszych dzieci, ale również możliwość poznania piękna górskiej przyrody oraz zdobycia nowych umiejętności poprzez różnorodne aktywności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Plan wydarzenia
W programie: ● wycieczka autokarowa „Atrakcje Szczytów Beskidzkich” Ustroń - Równica (panorama miasta, strefa zabaw, Park Linowy i Strzelnica, przejazd przez Zawodzie - strefa uzdrowiskowa (możliwość kąpieli w basenach termalnych), spacer po Parku Miejskim i polderami wiślańskimi ● wycieczka autokarowa po wiślańskich atrakcjach: skocznia w Malince im. Adama Małysza, Kaskady Wodne, zapora w Czarnem - początek Wisły, Zamek Prezydenta - dolny Zamek i taras widokowy, Aleja Gwiazd Sportu i Czekoladowy Małysz, Park Miejski z amfiteatrem, ścieżka historii miasta, przejazd do Istebnej - Kurna Chata Kawuloków i Koniakowa - Koronki Koniakowskie, zagroda pasterska, ● wycieczka autokarowa z Przewodnikiem do Cieszyna (Park Zamkowy, Stary Rynek, Muzeum Regionalne, most graniczny, Studnia Trzech Braci, możliwość przejścia do Czeskiego Cieszyna) ● wycieczki ze zwiedzaniem: Bielska Białej, Żywca itp. ● Muzeum Trofeów Małysza Dodatkowo: ● zajęcia sportowe ● wyjścia na baseny letnie ● grill lub ognisko oraz wiele innych !
Wyżywienie
Tak
Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja ● śniadania i kolacje - szwedzki stół (bardzo bogate menu) ● obiady serwowane Kuchnia serwuje tradycyjne dania polskie i regionalne - wszystko przygotowywane na miejscu : surówki, sałatki, pasty, desery, ciasta – podajemy: zupy w wazach, drugie dania na półmiskach, gotujemy własne kompoty z owoców, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu z kilkoma daniami ciepłymi, sałatkami, pastami, wyrobami regionalnymi, przebojem są nasze naleśniki, racuchy, pierogi, zapiekanki na kilkanaście sposobów.
Ubezpieczenie
Tak
NNW

Lokalizacja

polska

góry

las

rzeka

wieś

Nocleg

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy KONTAKT

Wisła, Śląskie, Polska

OWS „Kontakt” położony jest nad potokiem w malowniczej dolinie Wisła – Kopydło w odległości 2 km od centrum miasta. Pokoje 3-5-osobowe z łazienkami i TV Do naszej dyspozycji ● stoły do tenisa, piłkarzyki, sale szkoleniowe i świetlice wyposażone w sprzęt multimedialny (rzutniki, tablice, TV 50'), ● profesjonalny sprzęt dyskotekowy (oświetlenie i nagłośnienie - imprezy prowadzą DJ-e), krąg ogniskowy ze stołami biesiadnymi. ● duży grill, plac zabaw ● sala do sportów walki z profesjonalną atestowaną matą puzzle –160 m2, ● sala taneczna z lustrami - podłoga panele – 160 m2 W najbliższej okolicy: ● rzeka Kopydło obok ośrodka, ● Park Linowy ze ścianką wspinaczkową, sklepy spożywcze - 100 m i 450 m ● kompleks ORLIK i sala sportowa (21 x 11 m i wysokości 7m) - 400 m, stadiony piłkarskie (wyposażone w przenośne atestowane bramki: 4 kpl. - 3x1,55m, 3 kpl. - 5x2m, 1 szt. 7x2,4m) - 800 m i 2400 m ● stadion LA z pełną infrastrukturą: 6 torów biegowych, rzutnia dyskami i młotem, skocznia w dal, rzutnia kulą, na wyposażeniu bloki startowe, płotki treningowe – 2400 m ● kryta bieżnia tartanowa 100 m – 2 tory ● sala sportowa z bieżnią do treningów szermierczych ● profesjonalnie wyposażone 2 siłownie kilkustanowiskowe ● strefa odnowy biologicznej: basen rekreacyjny, jacuzzi ● strefa zabiegowa: stoły do masażu, wirówki, wanny solankowe, sauna W bliskiej odległości dojazd 5-35 min: ● 4 duże hale sportowe, baseny rekreacyjne i sportowe, ● 8 boisk piłkarskich naturalnych i 4 sztuczne płyty piłkarskie, 4 boiska ORLIK, boiska do siatkówki plażowej, , ścieżki biegowe i rowerowe, kilka stoków z trasami dla rowerów

Zobacz więcej
Dojazd
Własny lub Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
Możliwość dojazdu własnego po wcześniejszym kontakcie z Organizatorem. Organizujemy w terminie 14/07/2024 - do 20/07/2024 kolonie do Złotego Stoku. Dzieci, które pojadą na obie kolonie dowieziemy z Wisły do Złotego Stoku za dodatkową opłatą w przedziale 150 – 200 zł. W tej cenie zapewniony będzie również dodatkowy nocleg oraz wyżywienie.

Cennik

Cena zawiera

  • transport
  • wyżywienie
  • noclegi
  • realizację programu
  • opiekę wykwalifikowanej kadry
  • ubezpieczenie
  • Przewodnika Beskidzkiego
  • opłaty wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcji
  • upominki i nagrody

Informacje dodatkowe

Chcesz obejrzeć ofertę kolonii do Złotego Stoku - - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.