• Wycieczki szkolne
 • Sportowy Obóz Szkoleniowy dla grupy zorganizowanej - Hiszpania 2024

Sportowy Obóz Szkoleniowy dla grupy zorganizowanej - Hiszpania 2024

LokalizacjaLloret De Mar, Calella, Hiszpania

OrganizatorBK Turismo

Wyślij zapytanie

Termin*
Wybierz
Liczba osób*
Miejsce wyjazdu*
Phone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)).*

Klikając przycisk poniżej akceptujesz regulamin*

*pola obowiązkowe

Opis oferty

8-dniowa

Autokar

6 - 20 lat

Wyżywienie

Ubezpieczenie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

pilkarskie

Wiek
6 - 20lat
Dostępność
Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień
Opis
𝗡𝗶𝗲𝘀𝗮𝗺𝗼𝘄𝗶𝘁𝗲 𝗠𝗶ę𝗱𝘇𝘆𝗻𝗮𝗿𝗼𝗱𝗼𝘄𝗲 𝗪𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗦𝗽𝗼𝗿𝘁𝗼𝘄𝗲 𝗻𝗮 𝗡𝗮𝗷𝘄𝘆ż𝘀𝘇𝘆𝗺 𝗣𝗼𝘇𝗶𝗼𝗺𝗶𝗲 ☀️Latem i Zimą Hiszpania zaoferuje Ci wszystko to, czego szukasz! Wspaniałe wybrzeże Costa Brava, Costa del Maresme przywołują na myśl wymarzone miejsca do wszelkiej aktywności fizycznej dla tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności sportowe i przeżyć niesamowitą piłkarską przygodę życia! ⚽Dodając do tego odrobinę magii FC Barcelony, cudowne plaże, kompleksy sportowe i wyśmienitą pogodę przez cały rok, otrzymujecie idealną piłkarską miksturę, tylko w Hiszpanii z BK Turismo! Costa Brava Camp, to nie tylko treningi ale również sparingi. Uczestnicy mają możliwość konfrontacji swoich umiejętności z hiszpańskimi drużynami. 🏃‍♂️ Nie można także zapomnieć o dodatkowych atrakcjach. Wielu kibiców marzy o zwiedzeniu Barcelony i stadionu Camp Nou. Mamy dobrą wiadomość – to również gwarantujemy! 😍 Nie zabraknie też codziennych animacji dla dzieci i młodzieży!
Plan wydarzenia
Wyżywienie
Tak
🍽️ 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu (śniadanie, obiad, kolacja). W dniu przyjazdu obiad oraz kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie. W przypadku śniadania woda, kawa i herbata są bezpłatne i bez limitu. Jedzenie jest różnorodne, można znaleźć wiele pyszności: owoce morza, ryby, marynowane mięsa desery, świeże owoce i warzywa oraz lokalne dania. 🫗Zapewniamy wode na treningach i sparingach
Ubezpieczenie
Tak
Ubezpieczenie NNW i KL

Lokalizacja

za granicą

morze

Nocleg

Zakwaterowanie w sprawdzonych i zaufanych hotelach 3*

LLORET DE MAR, CALELLA, Cuenca, Hiszpania

Zakwaterowanie jakie gwarantujemy dla naszych sportowców jest ważne, ponieważ wpływa ono znacząco na komfort oraz możliwości regeneracji i odpoczynku po wylaniu siódmych potów na boisku 😊 Gwarantujemy Wam pobyt w sprawdzonych i zaufanych Hotelach 3* z basenami, położonych około kilka minut od najbliższej plaży, a także blisko centrum miasteczka. W planie przewidziane są także wieczorne dyskoteki oraz animacje dla dzieci i młodzieży, które służą także integracji z pozostałymi uczestnikami obozu, którzy przyjeżdżają do Nas do Llore de Mar/Calella nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy. 🛏️Pokoje są 2, 3 lub 4 osobowe z łazienką.

Zobacz więcej
Dojazd
Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
📌 Lloret De Mar, Calella czyli wymarzone miejsca do uprawiania sportu! Nie bez przyczyny miejscowości Lloret de Mar oraz Calella, są uważaneza bardzo dobrą lokalizację na wyjazd pod kątem sportowym, a co więcej zostało to potwierdzone otrzymaniem przez nich nagrody ”Sports Tourism Destination”, która jest dowodem na spełnienie przez miasta ponadprzeciętnych warunków do uprawiania rozmaitych sportów. ☀️Jako BK Turismo wybraliśmy te hiszpańskie miasteczka, ponieważ niezwykle mocno zależy nam na jak najlepszych warunkach obozowych dla wszystkich uczestników, dlatego jesteśmy pewni, że będziecie z niego zadowoleni. 🏙️🤸Miejscowości te, są pełne infrastruktury sportowej dla wszelkich dyscyplin, takich jak piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, czy też wiele innych, zarówno zespołowych, jak i indywidualnych sportów. Warto zaznaczyć, że zaplecze sportowe jest zlokalizowane w niedalekich odległościach do miejsca zakwaterowania.

Atrakcje

Treningi

W cenie

Oferujemy treningi na boiskach sportowych, gdzie nasi uczestnicy mogą doskonalić swoje umiejętności i grać w piłkę nożną (i też inne dziedziny sportu, ( zrzeszamy więcej sportów). Dodatkowo, w planie mamy także treningi na plaży, co daje możliwość rozwijania zdolności piłkarskich w inspirującym nadmorskim otoczeniu. Każdego dnia udostępniamy boisko na 1,5 godziny, co zapewnia mnóstwo czasu na trening i zabawę.

Zobacz więcej

Sparingi z hiszpańskimi drużynami dla każdego rocznika

W cenie

Sparingi są dostosowane do poziomu zaawansowania drużyny

Zobacz więcej

Wycieczka do Barcelony

W cenie

Zwiedzanie najciekawszych zabytków w tym wejście na stadion Camp Nou

Zobacz więcej

Wycieczka do Tossa de Mar

W cenie

Wycieczka do Tossa de Mar to okazja do odkrywania uroków tego malowniczego nadmorskiego miasteczka na wybrzeżu Costa Brava, gdzie czekają na Ciebie piękne plaże, urokliwe zabytki i wspaniała atmosfera.

Zobacz więcej

Animacje hotelowe, pokazy tańca, dyskoteki

W cenie

Animacje hotelowe oferują bogaty program, w tym ekscytujące pokazy tańca i zabawne dyskoteki, które zapewniają niezapomnianą rozrywkę i integrację dla gości.

Zobacz więcej

Rozwiń

Wycieczki fakultatywne

Park Wodny Water World

od 100 zł/ os.

To idealne miejsce na relaks i rozrywkę, gdzie można korzystać z różnorodnych atrakcji wodnych, basenów i zjeżdżalni, zapewniając zabawę i orzeźwienie dla wszystkich!

Zobacz więcej

Cennik

Cena orientacyjna
od 2 280 zł
Cena w okresie zimowym od 2 280 zł Cena w okresie letnim jest od 2 380 zł ✔ Wyjazdy możliwe są również dla rodziców, cena pozostaje taka sama jak dla dziecka ✔ Minimalna liczba osób na 1 autokar to 49 osób, istnieje możliwość łączenia grup! ✔ Programy obozów oraz terminy wyjazdów i ilość noclegów można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych oczekiwań grupy. ✔ Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i pomocowy: dodatkowo płatne ✔W ofercie na zimowej istnieje możliwość uczestnictwa w meczach FC Barcelony (bilety dodatkowo płatne)

Cena zawiera

 • zakwaterowanie
 • transport
 • wyżywienie i wodę podczas treningów
 • zaplecze sportowe
 • realizację atrakcji
 • ubezpieczenie nnw i kl
 • wycieczka do Tossa De Mar
 • wycieczka do Barcelony
 • pamiątka dla każdego uczestnika

Cena nie zawiera

 • TFG i TFP
 • taksy klimatyczno-kwaterunkowej oraz biletów
 • biletów wstępu do parków wodnych
 • biletów wstępu do muzeum Stadiony Camp Nou.

Informacje dodatkowe

✔ Wymagany dokument tożsamości na przejazd (ważny dowód osobisty lub paszport) i Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem tożsamości! ⚽ 𝗣𝗼𝗰𝘇𝘂𝗷 𝗮𝘁𝗺𝗼𝘀𝗳𝗲𝗿ę 𝘀𝗽𝗼𝗿𝘁𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗿𝘆𝘄𝗮𝗹𝗶𝘇𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗶 𝘇𝗴ł𝗼ś 𝘀𝘄𝗼𝗷ą 𝗱𝗿𝘂ż𝘆𝗻ę 𝗷𝘂ż 𝘁𝗲𝗿𝗮𝘇!⚽ ➡️📲Zapytania można wysłać poprzez formularz po prawej stronie lub bezpośredni kontakt do nas znajdziecie klikając w Organizator pod głównym zdjęciem!

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.