Mandoria - Dla grup szkolnych i przedszkolnych

Lokalizacja:Rzgów (łódzkie), Łódzkie, Polska

Organizator:Mandoria - Tematyczny Park Rozrywki

Wyślij zapytanie

Termin*
Wybierz
Liczba osób*
Miejsce wyjazdu*
Phone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)).*

Klikając przycisk poniżej akceptujesz regulamin*

*pola obowiązkowe

Opis oferty

Własny

Autokar

3 - 20 lat

Wyżywienie

ogólnorekreacyjny

przygodowe

Wiek
3 - 20lat
Dostępność
cały rok
Opis
Mandoria to doskonałe miejsce na ekscytującą wycieczkę szkolną lub przedszkolną. Połącz zabawę z nauką i zabierz swoich podopiecznych do całorocznego, największego w Europie parku rozrywki pod dachem! Oferta bez ograniczeń wiekowych!
Plan wydarzenia

1 dzień

Oryginalna oferta edukacyjna Z myślą o uczniach i przedszkolakach przygotowaliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną: Warsztaty „Historia pieniądza”: Nasi animatorzy w strojach Mandorian w przystępnej formie przybliżą dzieciom ewolucję handlu i środków płatniczych. Warsztaty zakończone są samodzielnym wybijaniem monety przez każdego uczestnika. Przyrodniczy seans 3D w kinie sferycznym : Skąd się biorą pory roku i do czego potrzebna jest zima? Odpowiedzi na te pytania pomoże znaleźć animacja „Zaczarowany globus”. Rekomendowany wiek uczestników: 5-12 lat. Magia Minerałów: Warsztaty, podczas których Odkrywcy poznają rodzaje, właściwości i miejsca występowania minerałów. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma prezent w postaci magicznego kamienia. O chęci skorzystania z oferty edukacyjnej należy poinformować podczas rezerwowania terminu wycieczki.
Wyżywienie
Tak
A może obiad w Mandorii? Grupy szkolne i przedszkole zapraszamy do skorzystania z oferty gastronomicznej parku. Do wyboru mamy kilka smacznych zestawów obiadowych. O chęci skorzystania z oferty gastronomicznej należy poinformować podczas rezerwowania terminu wycieczki.
Ubezpieczenie
Nie

Lokalizacja

polska

miasto

Dojazd
Własny lub Zorganizowany
Wskazówki dojazdu
Dzięki współpracy z przewoźnikami z całego kraju, możemy pomóc grupom w zorganizowaniu transportu do i z Mandorii. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Gwarantujemy korzystne ceny.

Cennik

Cena orientacyjna
od 80 zł
1 opiekun na 10 osób wstęp gratis + voucher na gastronomię i napoje *Oferta obowiązuje od września 2023 r., cena jest uzależniona od terminu wizyty w Mandorii. Obowiązuje od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia parku.

Cena zawiera

  • Bilet wstępu jest całodzienny i uprawnia do wielokrotnego korzystania ze wszystkich atrakcji parku, z wyłączeniem gier zręcznościowych.

Cena nie zawiera

  • transportu
  • wyżywienia
System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.