• Wycieczki szkolne
  • 19 maja ZAPRASZAMY na : OwadoweLove - warsztaty z pszczelarzem, ogrodnikiem i konstruktorem na Strusiej Farmie

19 maja ZAPRASZAMY na : OwadoweLove - warsztaty z pszczelarzem, ogrodnikiem i konstruktorem na Strusiej Farmie

LokalizacjaKniewo, Zamostne, gmina Wejherowo, Pomorskie, Polska

OrganizatorStrusia Farma Kniewo

Wyślij zapytanie

Termin*
Wybierz
Liczba osób*
Miejsce wyjazdu*
Phone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)).*

Klikając przycisk poniżej akceptujesz regulamin*

*pola obowiązkowe

Opis oferty

Własny

1 - 20 lat

Wyżywienie

przygodowe

ogólnorekreacyjny

Wiek
1 - 20lat
Dostępność
Maj
Opis
Czy wiesz, że pszczoła podczas całego swojego życia wyprodukuje zaledwie ułamek łyżeczki miodu? 🌺 Pszczoły i inne owady zapylające pełnią ogromną rolę w życiu człowieka - opowiemy Ci o tym 19. maja (niedziela) podczas warsztatów na Strusiej Farmie w Kniewie! Co czeka nas na Strusiej Farmie 19. maja? 1. Warsztat pszczelarski: spotkanie z pszczelarzem, poznanie pszczelarskich akcesoriów, smakowanie miodów i pyłku pszczelego 2. Budowanie hoteli dla owadów: każde dziecko wraz z instruktorem zbuduje własne „przytulne gniazdko” dla owadów - poznanie narzędzi i okazja do majsterkowania 3. Warsztat ogrodniczy: każde dziecko otrzyma doniczkę, w której zasadzi roślinę miododajną - nauczymy się podstawowych ogrodniczych czynności 4. Piknik z ogniskiem z kiełbaskami: zakończymy dzień warsztatowy posiłkiem w naturze - cena uczestnictwa zawiera kiełbaski, keczupy, musztardy i pieczywo Po zakończonej części warsztatowej będziecie mieć czas na relaks na Farmie - poznanie naszych zwierząt, odpoczynek na łonie natury, zwiedzanie czy aktywności na placu zabaw - tu obowiązuje pełna dowolność :) Warsztaty zaczynamy o 10:00, 10:40, 11:20, 12:00, 12:40, 13:20 - do wyboru przy rezerwacji miejsca. Bilety: 10 zł dzieci do 3r.ż., 36zł dzieci 3-15 lat, 39zł dorośli 👉Zarezerwuj dla siebie miejsce: strusiekniewo@gmail.com oraz w wiadomościach prywatnych FB/Ig. Przy rezerwacji prosimy o podanie wieku dzieci. Spędźmy ten zielony dzień przyglądając się niebywale pracowitym owadom, poznając ich zwyczaje, ciekawostki na ich temat, a także sadząc dla nich miododajne rośliny i...własnoręcznie budując hotele dla owadów, które zabierzemy do swoich domów!
Plan wydarzenia

1 dzień

Po przybyciu na Strusią Farmę udaj się do kasy obiektu: 1. Potwierdź w kasie swoją obecność 2. Nasza załoga poinstruuje Cię gdzie odbywa się Twój pierwszy warsztat 3. Czas trwania warsztatów to ok 30 min (pszczelarski i budowanie hotelu dla owadów), ogrodniczy ok 10 min. 4. Po zakończonych warsztatach udaj się do kasy obiektu po zestaw ogniskowy, a następnie do strefy piknikowej. 5. Masz czas wolny: zwiedzaj, baw się na placu zabaw, korzystaj z naszego obiektu!
Wyżywienie
Tak
Po zakończonych warsztatach zapraszamy na mini piknik: odbierz dla Was zestaw ogniskowy w kasie obiektu i posil się własnoręcznie wypiekanymi kiełbaskami z ogniska.
Ubezpieczenie
Nie

Lokalizacja

polska

las

wieś

Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Kniewo to wieś położona 10 km za Wejherowem, w drodze między Trójmiastem a Łebą. Brak komunikacji miejskiej, tylko dojazd własny.

Cennik

Cena orientacyjna
od 39 zł
Bilety w cenie: 10zł dzieci do 3 r.ż. 36zł dzieci 3-15 lat 39zł dorośli

Cena zawiera

  • wstęp na Strusią Farmę
  • ogólnodostępne toalety
  • dostępność placu zabaw
  • uczestnictwo w warsztatach
  • ognisko z kiełbaskami

Informacje dodatkowe

Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o podanie preferowanej godziny rozpoczęcia warsztatów: 10:00, 10:40, 11:20, 12:00, 12:40, 13:20, 14:00 oraz liczby osób wraz z wiekiem dzieci. ⚠Obejrzyj wszystkie nasze oferty: - kliknij w zakładkę ORGANIZATOR (pod zdjęciem głównym)

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.