Wioska Indiańska w Kacwinie - wycieczka jednodniowa

LokalizacjaKacwin (małopolskie), Małopolskie, Polska

OrganizatorWioska Indiańska w Kacwinie

Wyślij zapytanie

Termin*
Wybierz
Liczba osób*
Miejsce wyjazdu*
Phone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)).*

Klikając przycisk poniżej akceptujesz regulamin*

*pola obowiązkowe

Opis oferty

Własny

4 - 18 lat

Wyżywienie

Muzyczne

Plastyczne

Teatralne

Ogólnorekreacyjny

Przygodowe

Naukowe

Wiek
4 - 18lat
Dostępność
Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik
Opis
HOWGH! Wioska Indiańska położona jest na wzgórzu otoczonym dziką naturą z widokiem na zapierającą dech w piersiach panoramę polskich gór. Tutaj rozpościera się widok na Tatry, Pieniny i masyw Trzech Koron. To jedyne miejsce w Polsce gdzie można doświadczyć takich zjawisk jak morze mgieł! Podmuch świeżego powietrza, dotykanie ziemi bosymi stopami, gorące promienie słońca na naszych policzkach… często zapominamy o tym jaki CUD mamy obok siebie i odbieramy go jako oczywistość. Natura jest nieskończonym źródłem spokoju, wiedzy i uzdrawiania. Doceniajmy jej dary i obcujmy z nią jak najczęściej. Dbajmy o SIEBIE i o naszą ZIEMIĘ. Wioska na Was czeka.... 🦅 Zapraszamy grupy zorganizowane na niezapomniany dzień z atrakcjami ! 🦅 Każdy znajdzie coś dla siebie! Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy :) Do zobaczenia!
Plan wydarzenia

1 dzień

● Przyjazd grupy - około godziny 10.00 ● Oprowadzenie po Wiosce - pokaz namiotów TIPI ● Zapoznanie z terenem i naszą przestrzenią ● Warsztaty muzyczne ● Pokaz zbiorów muzealnych Wioski ● Gry i zabawy indiańskie ● Przebierana sesja zdjęciowa ● Ognisko ● Wyjazd - około godziny 15.00
Wyżywienie
Tak
Miejsca do przygotowania posiłków przystosowane są do dużej ilości uczestników. Posiadamy aneks kuchenny pod zadaszeniem wyposażony w kuchenkę gazową , bieżącą wodę i jednorazowe naczynia.
Ubezpieczenie
Nie

Lokalizacja

polska

Góry

Las

Wieś

Dojazd
Własny
Wskazówki dojazdu
Kacwin – wieś w Polsce położona na Spiszu w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Łapsze Niżne. W związku z ukształtowaniem terenu dojazd dużymi autokarami pod samą Wioskę jest ograniczony - proponujemy dojeżdżać busami do 28 osób. Służymy informacją i pomocą dla kierowców i Organizatorów - zadzwoń podpowiemy jak zorganizować dojazd.

Atrakcje

ZAPOZNANIE Z KULTURĄ INDIAN - pokaz zbiorów muzealnych

W cenie

👉Prezentacja eksponatów muzeum indiańskiego 👉Opowiadanie baśni indiańskich z morałem

Zobacz więcej

GRY I ZABAWY

W cenie

👉Nauka strzelania z łuku 👉Nauka strzelania z broni pneumatycznej do celu 👉Olimpiada POKONAJ WODZA Wszystkie zabawy są bezpieczne dla dzieci i dostosowane do wieku uczestników - używamy replik broni.

Zobacz więcej

PRZEBIERANA SESJA ZDJĘCIOWA

W cenie

👉Malowanie twarzy 👉Bogactwo strojów dla dzieci i dorosłych 👉Kolekcja unikatowych rekwizytów Zdjęcia udostępniane są na dysku google - dostęp do pełnej galerii z odwiedzin.

Zobacz więcej

Ognisko i Grill

W cenie

Na zakończenie pobytu w Wiosce organizujemy ognisko oraz grilla przy którym przygotowujemy sobie survivalowy posiłek :) W związku z różnymi preferencjami smakowymi - goście do Wioski przywożą własne produkty na piknik :)

Zobacz więcej

ZABAWY MUZYCZNE

W cenie

👉Nauka gry na instrumentach indiańskich 👉Jam session - Wspólny krąg muzyczny

Zobacz więcej

Rozwiń

Cennik

Cena orientacyjna
od 50 zł
Cena dla grup zorganizowanych od 15 osób. Możliwość przyjęcia dużych grup. 1 animator na 40 uczestników. Czas - około 5 h.

Cena zawiera

  • atrakcje z oferty
  • opiekę kadry
  • warsztaty

Cena nie zawiera

  • dojazdu
  • jedzenia na ognisko
  • ubezpieczenia

Informacje dodatkowe

Możliwość organizacji dłuższych wizyt z noclegiem w namiotach indiańskich :) Wioska posiada pełny węzeł sanitarny z ciepłą wodą włącznie. Na trenie Wioski znajduje się sklepik z pamiątkami indiańskimi - można u nas zakupić unikatowe rękodzieło : łapacze snów, bransolety , pióropusze, biżuterię itp. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.