• O nas

Poznajmy się bliżej

O nas

HISTORIA, czyli jak to się zaczeło

Klasyczna historia - coroczna domowa organizacja wakacyjnych aktywności. W moim przypadku wraz z każdym kolejnym rokiem, poziom trudności wzrastał o 500%. Moje dzieci miały wyklarowane zainteresowania. Ogólnorozwojowy obóz nad morzem - przestał im wystarczać.

Windsurfing dla córki - znalazłam coś szybko, ale szukanie zajęć z Minecrafta i YouTuba było wyzwaniem. Wyszukiwanie w google, pytanie na grupach i znajomych. Gdy już myślałam, że znalazłam okazało się, że nie ma już miejsc albo obóz już się odbył rok temu. Do tego opisy wakacji, ogólnikowe bez interesujących informacji. Jako pracująca mama, poszukiwania prowadziłam po godzinie 22, co uniemożliwiało dzwonienie do organizatorów. Nie znaleźliśmy wyjazdu, natomiast pojawił się pomysł jak ułatwić ten proces rodzicom.

Już kilka lat prowadziłam portal MojeUrodziny, miałam doświadczenie i wiedzę. Zaczęłam tworzenie koncepcji, funkcjonalności - zamysł nowego projektu. Dzięki wsparciu dotacji z UE projekt udało się w wcielić w życie w zawrotnym tempie. 2,5 roku później firmy rejestrowały swoje usługi, a 4 maja rodzice mogli dokonywać pierwszych rezerwacji. Lekko się to pisze, jednak to dobre 27 miesięcy zaangażowania, stresu i ryzykowania swoich oszczędności.

CZAS, czyli mineło jak 1 dzień

O NAS, czyli dlaczego to robimy

Jestem mamą, wiele lat samodzielnie wychowywałam dzieci, pracowałam w dużych korporacjach i bardzo jasno widzę ogromną lukę na rynku. Zdecydowanie brakuje profesjonalnych usług dla rodziców, w większości mam.

 • Kilka kliknięć wystarczy, aby zamówić do warsztatu opony samochodowe ale zorganizowanie urodzin czy znalezienie wakacji to nadal niemal przeglądanie książki telefonicznej.
 • W wyszukiwarkach wybijają się tylko największe firmy, które mają środki i wiedzę na temat marketingu internetowego.
 • Mniejsze podmioty mają często podstawową stronę i konto na fb z kilkudziesięcioma obserwatorami.
 • Jest mnóstwo wartościowych ofert, do których można dotrzeć tylko z rekomendacji.

Wiele razy przewróciliśmy projekt do góry nogami i od nowa podchodziliśmy do tematu. Gdyż naszym założeniem jest wyrównać szanse na rynku, aby decydowała jakość usług i małe podmioty miały szansę się wybić. Jako mały, zgrany zespół cel określiliśmy jasno - uprościć proces wyboru i rezerwacji wydarzeń dla dzieci. I tak oto powstał portal, umożliwiający fajnie spędzić czas.

FajnyCzas.pl to największa w Polsce baza ofert wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Rodzice w jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertami wielu firm dopasowanymi do ich potrzeb. Firmy zyskują zestaw narzędzi i usług usprawniających sprzedaż i organizację wydarzeń. Umożliwiając dotarcie do dużego grona nowych klientów, poprzez:

 • Prezentacja oferty
 • Przesyłanie zdjęć i pamiętników z wydarzeń
 • System rezerwacji
  i płatności
 • Zarządzanie grupą uczestników
 • Kontakt Klienta z Organiztorem
 • Analityka oferty i rynku
System rezerwacji dostarczony przez

Mente S.A.

Plac Zwycięstwa 2

90-312 Łódź

NIP 7282875373

kontakt@fajnyczas.pl

+48 798 217 658

Partner płatności
Przelewy24 logo
2023 Mente S.A.